Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości Inkubator Starter

PRACODAWCY POMORZA ZACHĘCAJĄ DO SKORZYSTANIA Z GRANTÓW NA WYJAZDY ZAGRANICZNE (DO 80.000PLN)

 

 

Pracodawcy Pomorza serdecznie zachęcają do skorzystania z instrumentów wsparcia dla przedsiębiorców realizowanych przez Gdański Inkubator STARTER w ramach programu Pomorski Broker Eksportowy.

 

Celem programu jest pomoc firmom z Pomorza, które sprzedają lub zamierzają sprzedawać w przyszłości produkty czy usługi na rynkach zagranicznych.

 

Firmy, które dołączą do programu mogą starać się o granty (do 80 000 pln) na wyjazdy zagraniczne powiązane z udziałem w wydarzeniach biznesowych, targach lub konferencjach. Także firmy mogą brać udział w dofinansowanych wyjazdach na targi lub misje gospodarcze. Są tęż wiele innych korzyści, takie jak seminaria i warsztaty z różnych tematów biznesowych. Udział w programie jest bezpłatny. Proces formalny dołączenia do programu jest prosty i szybki.

 

W III kwartale br. Planowane jest ponownie uruchomienie możliwość wyjazdów na wydarzenia gospodarcze i targi, tak aby ponownie zaoferować Pomorskim Przedsiębiorcom wzmocnienie budowania ich obecności na rynkach zagranicznych.

 

Zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z brokerem - Bogdan Zhukevych tel.: +48 530 838 867

b.zhukevych@inkubatorstarter.pl  – kontakt w języku polskim, angielskim, rosyjskim, ukraińskim.