Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Flexi.pl

Lista „50 po 50” 2022 magazynu Forbes — Katarzyna Łakińska, twórczyni Flexi.pl w gronie laureatów!

Magazyn Forbes w sierpniu b.r. ogłosił laureatów listy „50 po 50”. Jest to plebiscyt, którego celem jest uhonorowanie biznesowej działalności i ukazanie nowatorskiego myślenia laureatów. Docenieni zostali ludzie w wieku Flexi, którzy legitymują się niezwykłym doświadczeniem zawodowym i życiowym. I wprowadzają pozytywne zmiany w biznesie. Wśród wyróżnionych osób, obok takich znamienitości jak: Wojciech Burkot, Przemysław Gdański, Agnieszka Hryniewicz-Bieniek, Wojciecha Kostrzewa, Marek Skubacza, Irena Wielocha, znalazła się Katarzyna Łakińska, twórczyni i pomysłodawczyni portalu pracy i aktywności dla ludzi 50, 60, 70 i więcej plus, Flexi.pl! 


Gratulujemy wszystkim Laureatom!

 

Postaw na doświadczenie!

Kapituła doceniła Katarzynę Łakińską za jej ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu agencji marketingowej V&P oraz stworzenie i uruchomienie portalu pracy i aktywności dla przedstawicieli pokolenia 50+. Platforma jest odpowiedzią na potrzeby generacji aktywnych osób po 50. roku życia. Flexi.pl promuje niezwykłe osoby, pokazując ich działalność i doceniając ich osiągnięcia.

Przestrzeń, która inspiruje

Portal Flexi.pl chce budować wokół siebie społeczność pracodawców, firm czy organizacji, które patrzą na pracowników przez pryzmat ich wiedzy, umiejętności i doświadczenia, a w rekrutacji nie kierują się wiekiem! Stawiają na różnorodne pokoleniowo zespoły, bo mają świadomość, że w nich jest siła! Dlatego na portalu można znaleźć ponad 45 000 dedykowanych osobom z Pokolenia Flexi ofert pracy, a także merytoryczne materiały na temat rekrutacji czy zalet pracowników 50+, lojalnych i doświadczonych! Flexi.pl to także przestrzeń, w której Silversi mogą zaprezentować swoją sylwetkę zawodową poprzez ukazanie umiejętności, osiągnięć czy doświadczenia zawodowego, a także mogą informować o prowadzonej działalności usługuje i znaleźć potencjalnych zleceniodawców! A wszystkie te ogłoszenia można zobaczyć w sekcji Baza Specjalistów na Flexi.pl, która cały czas powiększa się o nowych specjalistów w swoich dziedzinach!

 

Pracodawco, rekrutujesz, skorzystaj z Flexi.pl. Dodaj ofertę pracy i bądź częścią społeczności Flexi.pl. 

Zdjęcia