Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Stefczyk Finanse SA Makroregion Północny 

Stefczyk Finanse - nowy członek PP

Stefczyk Finanse działa jako pośrednik usług finansowych, jego największym partnerem jest Kasa Stefczyka – instytucja finansowa istniejąca na rynku niemal 30 lat. W placówkach Stefczyk Finanse podchodzimy do obsługi Klienta kompleksowo. Oferujemy nie tylko możliwość skorzystania z produktów finansowych, ale także wsparcie w wyborze rozwiązania, które będzie najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb. Chcemy, aby Klient, zanim zdecyduje się na konkretną ofertę, zdobył wszystkie informacje na jej temat.

Działamy w branży usług finansowych od 2012 roku. Zależy nam, aby naszym Klientom oferować coraz wyższe standardy obsługi, a pracownikom przyjazne miejsce pracy.

Na terenie całej Polski działa ponad 300 placówek Stefczyk Finanse, w których zatrudniamy ok. 2000 osób. Nie ograniczamy się tylko do dużych miast. Nasi Klienci znajdą nas również w mniejszych miejscowościach.

W północnej Polsce Stefczyk Finanse obsługuje swoich Klientów za pośrednictwem sieci 24 placówek, w których priorytetem jest rzetelna obsługa.

W placówkach Stefczyk Finanse dostępny jest szeroki zakres usług, a nasi Klienci mogą załatwić wiele spraw w jednym miejscu. Dzięki współpracy z wieloma partnerami, których starannie dobieramy, mamy możliwość porównywania ofert i wybrania takiej, która będzie odpowiadała na potrzeby Klienta.

 

Oferujemy:

 

ubezpieczenia: pełen zakres ubezpieczeń (mieszkaniowe, podróżne, NNW, komunikacyjne) z oferty kilku towarzystw ubezpieczeniowych;

 

produkty finansowe z oferty Kasy Stefczyka, min:

•             pożyczki konsumenckie, pożyczki konsolidacyjne, na działalność gospodarczą

•             rachunki osobiste i firmowe z kartami Visa i internetowym dostępem do konta,

•             lokaty i rachunki oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem;

 

przekazy pieniężne Western Union: dzięki tej usłudze możesz przesyłać pieniądze za granicę oraz odbierać przekazy z całego świata;

 

płatności BillBird: ta usługa umożliwia szybkie, wygodne i bezpieczne opłacanie domowych rachunków, a także doładowanie licznika prądu.

 

Lista placówek w załączeniu a także na stronach www.stefczykfinanse.pl i www.kasastefczyka.pl

Zdjęcia