Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Stefczyk Finanse SA Makroregion Północny 

Uporządkuj swoje finanse

Porządek jest pojęciem rozumianym bardzo szeroko. Może oznaczać generalne sprzątanie, podjęcie kroków niezbędnych do poprawy zdrowia lub sylwetki, naprawę relacji towarzyskich czy działania zmierzające ku polepszeniu stanu naszych finansów. W tym ostatnim z chęcią pomoże Kasa Stefczyka. Jeśli trudno Ci zapanować nad podjętymi zobowiązaniami, rozwiązaniem jest konsolidacyjna Pożyczka Fit (RRSO: 11,52%), która została uznana za najlepszy kredyt konsolidacyjny według rankingu Comperia.pl z sierpnia 2022 r.

 

Ci, którzy mają więcej niż jedno zobowiązanie, doskonale wiedzą, jak trudno jest kontrolować terminowość spłat. Rozwiązaniem, które zapewni spokojny sen, może być konsolidacja. Jest to dobre rozwiązanie także dla osób, które nie mają problemów finansowych, lecz chcą zadbać o swoją wygodę i komfort w spłacie zobowiązań. Pożyczka Fit (RRSO: 11,52%) z prowizją 0 zł od Kasy Stefczyka może połączyć nasze raty w jedną, co w prosty i jasny sposób pozwoli na ich uporządkowanie i uregulowanie. Pożyczka ta umożliwia spłatę zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach finansowych, m.in. pożyczek gotówkowych, ratalnych, kredytów samochodowych, kart kredytowych, kredytów w rachunku płatniczym czy debetów w rachunku osobistym.

Dzięki Pożyczce Fit dotychczasowe zobowiązania w kilku instytucjach finansowych zostaną połączone w jedno – w Kasie Stefczyka, a nowa rata miesięczna może być mniejsza niż suma dotychczasowych rat.

 

Odwiedź jedną z placówek Kasy Stefczyka w Makroregionie Północnym [w załączeniu wykaz oddziałów] albo złóż wniosek

bez wychodzenia z domu – zadzwoń na infolinię 801 600 100 i przekonaj się, o ile lżej jest z jedną ratą w miesiącu.

 

Zdjęcia