Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Gdańska Spółdzielnia Socjalna

Oddaj meble w dobre ręce!

Robisz remont, nową aranżację mieszkania, wymieniasz meble, z którymi nie masz co zrobić, przekaż je Gdańskiej Spółdzielni Socjalnej. Spółdzielnia przekaże wszystko potrzebującym w ramach realizowanego projektu „Meble od serca”.  Pamiętaj oddawanie, a nie wyrzucanie wpisuje się w najbardziej aktualne trendy.

Projekt „Meble od serca” znacząco poprawia jakość życia mieszkańcom wspieranym przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku. Polega na doposażeniu mieszkań w meble, a w niektórych przypadkach na bardzo gruntownych porządkach. Dodatkowo projekt przyczynia się do aktywizacji zawodowej osób w nim zatrudnionych. W ramach projektu rocznie otrzymuje wsparcie około 50 środowisk, otrzymując około 300 mebli. Dodatkowo Spółdzielnia przekazuje naczynia, wyposażenie kuchni, pościel.

Zachęcamy do kontaktu, od poniedziałku do piątku, pod numerem 881 703 096 bądź mailowo gdagss@wp.pl.

„Meble od serca” – projekt jest współfinansowany przez miasto i realizowany we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Gdańsku. Gdańska Spółdzielnia Socjalna jest oficjalnym partnerem kampanii „Gdańsk bez plastiku”.

Zdjęcia