Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Stefczyk Finanse SA Makroregion Północny 

Obniżamy oprocentowanie Pożyczki Online – teraz tylko 6,99%!

Obniżamy oprocentowanie Pożyczki Online – teraz tylko 6,99%!

Pożyczkę Online (RRSO: 11,43%) w Kasie Stefczyka możesz otrzymać szybko i wygodnie – bez konieczności wizyty w placówce, pozostając przy własnym komputerze lub telefonie, w dogodnym dla siebie miejscu, np. w domu. W listopadzie można ją dodatkowo otrzymać z wyjątkową obniżką oprocentowania – aż o 2 punkty procentowe – z 8,99% na 6,99%!

Kasa Stefczyka obniża oprocentowanie Pożyczki Online z 8,99% na 6,99%. Z tej atrakcyjnej propozycji Członkowie Kasy będą mogli skorzystać przez cały listopad 2022 r. To propozycja dla każdego, kto szuka atrakcyjnej i taniej oferty na finasowanie swoich potrzeb w okresie wysokich stóp procentowych i inflacji. Dzięki niej łatwiej będzie można zrealizować na przykład jesienne zakupy na zimę, przygotować zbliżające się święta Bożego Narodzenia czy opłacić ofertę wypoczynku podczas ferii zimowych. Propozycja Kasy to także możliwość szybkiego wnioskowania o pożyczkę i otrzymania wstępnej informacji kredytowej nawet w 15 minut.

Dużym ułatwieniem jest sposób weryfikacji dochodu – bez konieczności dostarczania dokumentów. Nawet jeśli wynagrodzenie lub świadczenie wpływa na rachunek w dowolnym banku, nie jest to przeszkodą. Decyzję kredytową uzyskasz w kilka chwil po złożeniu wniosku, a przelew środków z pożyczki na rachunek płatniczy IKS może odbyć się nawet tego samego dnia.

Dlaczego Pożyczka Online w Kasie Stefczyka jest warta uwagi:

       niskie, konkurencyjne oprocentowanie – tylko 6,99%

       dowolny cel

       wnioskowanie online bez wychodzenia z domu

       minimum formalności

       szybka decyzja o przyznaniu środków

       akceptacja różnych form przychodów

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Aby uzyskać Pożyczkę Online z obniżonym oprocentowaniem 6,99%, należy złożyć wniosek kredytowy w okresie 31.10.–30.11.2022 r.

Przykład reprezentatywny z dnia 31.10.2022 r. dla Pożyczki Online: Całkowita kwota kredytu wynosi 5300,00 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 371 zł / 7%) wynosi 6,99%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 11,43%. Czas obowiązywania umowy – 47 miesięcy, 46 miesięcznych rat równych: 129,22 zł oraz ostatnia, 47. rata: 129,10 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 6073,22 zł, w tym odsetki: 773,22 zł.

Zdjęcia