Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

InnovaBio Pomorze - Rekrutacja firm do projektu

Rozpoczynamy nabór projektów badawczo – rozwojowych od firm do X edycji projektu InnovaBio Pomorze (IBP). Celem IBP jest  wykreowanie nowej jakości kształcenia poprzez praktyczną edukację studentów nauk przyrodniczych, pracujących przy projektach na rzecz firm działających w sektorze life science.

 

W ramach IBP firmy biotechnologiczne zlecają realizację możliwych do wykonania w czasie 4 miesięcy projektów o charakterze innowacyjnym, przez 5 osobowy zespół badawczy. Badania odbywają się z wykorzystaniem bazy sprzętowej oraz doświadczenia kadry Bio Laboratorium PPNT Gdynia, a jedyne koszty, jakie ponoszą przedsiębiorstwa biorące udział w IBP dotyczą odczynników niezbędnych do badań.

 

Udział w InnovaBio Pomorze to doskonała okazja, aby przy niskich nakładach finansowych uzyskać profesjonalne konsultacje i realizację badań przy pełnym zachowaniu praw autorskich do uzyskanych wyników.

 

Jeśli chcieliby Państwo uczestniczyć w projekcie lub dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu. W załączniku przesyłamy ulotkę informacyjną InnnovaBio Pomorze oraz portfolio. Chętnie też przedstawimy założenia programu podczas bezpośredniego spotkania.

Bio Laboratorium
PPNT Gdynia
al. Zwyciestwa 96/98
81-451 Gdynia
Tel. + 48 58 880 81 35
fax + 48 58 698 21 65
ibp@ppnt.pl

 

Zdjęcia