Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Stefczyk Finanse SA Makroregion Północny 

Pożyczka na jasnych zasadach

Pożyczka na jasnych zasadach!!!

Okres zimowy to wspaniały czas wyjazdów rodzinnych, szkolnych bądź w gronie przyjaciół. Zimowiska, obozy, narty, ciepłe kraje i karnawałowe imprezy – z każdym rokiem przybywa ciekawych destynacji, w których możemy odpocząć i ciekawie spędzić czas. Jeśli potrzebujesz zastrzyku gotówki przed planowanym wyjazdem, skorzystaj z oferty Kasy Stefczyka – Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem RRSO: 9,27% daje gwarancję niezmiennej miesięcznej raty.

Zaplanowałeś wyjazd na narty, ale okazuje się, że twoje spodnie narciarskie czy kurtka wymagają wymiany? A może planujesz zdobywanie górskich szczytów i chcesz wymienić buty? Karnawałowy bal maskowy za pasem, a żadna sukienka nie pasuje do Twojej stylizacji? Czas dokładnie przejrzeć swoją szafę i wybrać się na zakupy. Na początek przejrzyj asortyment sklepów przez Internet – być może znajdziesz korzystną promocję lub dokonasz zakupu bez wychodzenia z domu. Zorientuj się także, na co możesz sobie pozwolić i w razie potrzeby zweryfikuj swoje plany. A jeśli okaże się, że potrzebujesz więcej gotówki, skontaktuj się z Kasą Stefczyka, która z pewnością pomoże Ci w tej sytuacji.

Odpowiedzią na większe, mniejsze, zaplanowane i spontaniczne wydatki jest Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem od Kasy Stefczyka. Jej niekwestionowaną zaletą jest możliwość samodzielnego obliczenia miesięcznej kwoty do spłaty. Obowiązuje tu prosta zasada – za każdy pożyczony 1000 zł stała miesięczna rata wynosi 25 zł. Pożyczkę można otrzymać na kwotę 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł. Miesięczne raty dla tych kwot, będą zatem wynosić odpowiednio: 25 zł, 50 zł, 75 zł i 100 zł i co najważniejsze, nie zmienią się przez cały okres kredytowania.

Co wyróżnia pożyczkę Zaratka ze stałym oprocentowaniem?

·        0 zł prowizji

·        niezmienna miesięczna rata – tylko 25 zł za każdy pożyczony 1000 zł!

·        dostępne kwoty – 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł

·        RRSO tylko 9,27%

·        możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia.

Przykład reprezentatywny z dnia 01.05.2022 r. dla Pożyczki Zaratka ze stałym oprocentowaniem: Całkowita kwota kredytu wynosi 4000,00 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%) wynosi 8,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,27%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 99,38 zł oraz ostatnia, 48. rata: 99,58 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 4 770,44 zł, w tym odsetki: 770,44 zł. Symulacja ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Okres spłaty wynosi 48 miesięcy. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Zdjęcia