Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Stefczyk Finanse SA Makroregion Północny 

KASA STEFCZYKA z prestiżowym wyróżnieniem SUPER MARKA 2023

Kasa Stefczyka z prestiżowym wyróżnieniem SUPER MARKA 2023

Organizatorzy programu Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma przyznali Kasie Stefczyka nagrodę SUPER MARKA 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii instytucje finansowe.

Wyróżnienie SUPER MARKA 2023 przyznawane jest najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W ramach Programu już po raz czternasty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów. Kasa Stefczyka została w tych badaniach wysoko oceniona po raz kolejny, dlatego została wyróżniona tytułem SUPER MARKA 2023.

Ponieważ w 2023 roku organizator programu rozszerzył analizy o rozpoznawalność polskich marek na rynku w poszczególnych kategoriach, Kasa Stefczyka otrzymała również dodatkowe, specjalne wyróżnienie POLSKA DOBRA MARKA 2023. Ten tytuł ma na celu pokazanie wyróżniających się polskich marek, które cechuje między innymi: długoletnia tradycja, ugruntowana pozycja rynkowa i powszechna rozpoznawalność, niezmiennie wysoka jakość produktu lub usługi oraz długoletnie zaufanie odbiorców.

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od czternastu lat ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. Należy zwrócić uwagę, że przyznanie wyróżnienia oparte jest na badaniach konsumenckich przeprowadzonych przez redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy.  Dzięki nim określone zostają wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.

 

Zdjęcia