Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Stefczyk Finanse SA Makroregion Północny 

Pożyczka na jasnych zasadach!

3000 zł na jasnych zasadach! W Kasie Stefczyka to możliwe, skorzystaj z Prostej Pożyczki.

Wydłużający się dzień, łagodne powiewy cieplejszego powietrza i coraz częściej słyszany za oknem śpiew ptaków zachęcają do robienia planów na najbliższe miesiące. Prawdopodobnie w wielu przypadkach będą się one wiązały z wydatkami. Kasa Stefczyka zawsze w takich momentach jest wsparciem dla swoich klientów. Oferuje Prostą Pożyczkę (RRSO: 8,29%), całkowicie online z prowizją 0 zł. Poleca ją także mistrz Europy w windsurfingu Paweł Tarnowski.

Pierwszy kwartał 2023 r. prawie dobiegł końca. Zbliżająca się wiosna niesie ze sobą chęć odetchnięcia świeżym powietrzem. Wzmaga się także potrzeba zrobienia porządków, remontów czy myślenia o majowym, a później letnim wypoczynku. Na te okazje warto przygotować się finansowo. Nie przejmuj się jednak, jeśli nie miałeś okazji zgromadzić dodatkowych funduszy. Nie jesteśmy przecież w stanie przewidzieć wszystkiego, dlatego warto zawsze mieć opracowany tak zwany plan awaryjny. Dobrym wyjściem może być też zaufanie ekspertom – w razie nieoczekiwanych okoliczności możesz skorzystać z propozycji przygotowanej przez Kasę Stefczyka, która zawsze pamięta o potrzebach swoich klientów, którzy szukają prostych i szybkich rozwiązań.

Działanie według starannie przygotowanego planu i zasada dobrej współpracy sprawdzają się również w sporcie. Zawodnik, który osiąga wysokie noty, nie rozpoczyna treningów bezpośrednio przed zawodami, ale latami pracuje na swoje wyniki i zawsze otacza się specjalistami, którzy pomagają mu w zaplanowaniu treningu, mierzą jego wydajność oraz dbają o szybki powrót do zdrowia w razie kontuzji. Paweł Tarnowski, żeglarz, którego potencjał od wielu lat wspiera Kasa Stefczyka, mocno ceni także jasne zasady. To wszystko – wsparcie wykwalifikowanych pracowników i klarowne zasady – Kasa Stefczyka oferuje w Prostej Pożyczce (RRSO: 8,29%), dostępnej całkowicie online.

Prosta Pożyczka (RRSO: 8,29%) to dodatkowa gotówka bez prowizji z szybką wstępną informacją kredytową. To propozycja idealna dla tych, którzy potrzebują niewielkiej kwoty w ekspresowym tempie.

Co powinieneś wiedzieć o Prostej Pożyczce:

·        do 3000 zł na Twoim koncie nawet w kilka minut,

·        0 zł prowizji,

·        100% online! Bez dodatkowych formalności,

·        możliwość samodzielnego dopasowania dnia spłaty miesięcznej raty,

·        okres kredytowania od 4 do 60 miesięcy

·        pierwszą ratę można zapłacić nawet za 60 dni od podpisania umowy.

Więcej szczegółów na www.kasastefczyka.pl lub pod numerem 801 600 100 (koszt połączenia wg taryfy operatora).

Zdjęcia