Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Stefczyk Finanse SA Makroregion Północny 

Praca w Stefczyk Finanse SA

Stefczyk Finanse S.A. świadczy usługi dla Kasy Stefczyka, obszarem naszej działalności jest branża usług finansowych. Skupiamy się nie tylko na świadczeniu usług finansowych, lecz także na zwiększaniu świadomości naszych Klientów w tym zakresie. Misją Stefczyk Finanse jest propagowanie oszczędności i gospodarności oraz kształtowanie umiejętności zarządzania finansami w sposób efektywny i demokratyczny.

Cały czas rozwijamy się oraz powiększamy nasz zespół, mamy ponad 300 placówek oraz zatrudniamy ponad 2000 pracowników. Rozwój naszej firmy sprawia, że nieustannie szukamy osób, które chcą otworzyć się na nową karierę w branży finansowej – w naszej organizacji mamy miejsce dla osób o różnych kompetencjach. U nas możesz rozwijać się w ramach stanowiska Opiekun Finansowy, Starszy Opiekun Finansowy, Specjalista ds. Finansowych, Starszy Specjalista ds. Finansowych, Lider Sprzedaży, Kierownik Placówki. Stawiamy na długotrwałe relacje z pracownikami, ponad połowa naszych pracowników to pracownicy ze stażem powyżej 5 lat.

Ponadto, dajemy możliwość, aby nasi pracownicy korzystali z dodatkowych benefitów: raz do roku nagradzamy wycieczkami zagranicznymi najlepszych pracowników za całoroczne zaangażowanie w realizację planów sprzedażowych, co 2 lata wspieramy wypoczynek naszych pracowników tzw. wczasami pod gruszą, wspieramy szkoleniowo pracowników w zakresie tematów niezbędnych w pracy, od początku zatrudnienia pracownicy mogą korzystać z prywatnej opieki medycznej, po okresie próbnym pracownicy mogą przystąpić do programu rekreacyjno-sportowego oraz do grupowego ubezpieczenia na życie.

W naszej organizacji nie tylko codziennie realizujemy bieżące zadania i postawione przed nami cele, ale też całą organizacją spotykamy się raz w roku w wybranym miejscu na wielkiej integracji firmowej. Podczas integracji lepiej się poznajemy, bawimy, jest też uroczysta gala z nagrodami, spotkanie z artystami i wiele innych atrakcji. Ten trzydniowy zjazd to przede wszystkim odpoczynek, zabawa oraz czas podsumowań i przedstawienia osiągnięć firmy na rynku finansowym.

W chwili obecnej poszukujemy m.in. kandydatów na terenie Trójmiasta. Poniżej załączamy LINK do strony Kariery -

Oferty pracy (kasastefczyka.pl)

Zdjęcia