Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Projekt LIFE - GOZ

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Odpowiedzi z ankiety mają dla nas ważne znaczenie w kontekście ukształtowania kierunków wsparcia przedsiębiorstw w temacie gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w ramach planowanej realizacji Projektu LIFE na lata 2025 - 2035

Projekt zostanie złożony przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego wraz z Partnerami, w tym Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A.

Projekt zostanie złożony przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego wraz z Partnerami, w tym Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A.

 

LINK do ankiety on-line: https://forms.gle/29ua3eNtUGHTQVMHA

Uzyskane odpowiedzi pozwolą na ocenę aktualnej sytuacji w województwie oraz pozwolą na określenie obszarów gdzie należy podjąć działania wspierające przedsiębiorstwa w zakresie transformacji GOZ

Projekt planowany do realizacji w ramach Instrumentu Finansowego LIFE 2021-2027, Obszar – Środowisko, Podprogram - Gospodarka o obiegu zamkniętym i jakość życia (nr SIP LIFE-2023-STRAT-ENV-SIP-two-stage) przewiduje różne formy wsparcia dla pomorskich przedsiębiorców.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć tutaj: https://pomorskie.eu/life-pom-gozilla-pl/

W razie ewentualnych pytań dotyczących ankiety zapraszamy do kontaktu:
Zespół Słupskiego Inkubatora Technologicznego

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku.
tel. 59 714-18-40, sit@sit.slupsk.pl