Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od LeanQ Team Sp.z o.o.

Konferencja "Polak potrafi! Lean w polskich realiach"

     Zapraszamy na największą konferencję Lean Managment na Pomorzu. To juz kolejna, czwarta edycja wydarzenia, które dostarczy aktualnych informacji i pozwoli wymienić się doświadczeniami związanymi z rozwojem koncepcji Lean Management w organizacjach funkcjonujących w polskiej kulturze. W programie przewidziano interaktywne prelekcje firm wdrażających doskonałość operacyjną, panele dyskusyjne i warsztaty prowadzone przez praktyków dla praktyków oraz wieczór integracyjny.

 

    Wydarzenie skierowane jest do managerów (udział ok. 300 osób) firm  produkcyjnych, usługowych i logistycznych, które starają się zaadoptować do polskich warunków strategię ciągłego doskonalenia. To również spotkanie pasjonatów i organizacji edukacyjnych i biznesowych promujących szeroko rozumiany Lean Management. 

 

Więcej informacji na: www.leanpolakpotrafi.pl

 

Rabat 50% ceny biletów na wszystkie wydarzenia dla członków Pracodawców Pomorza (kod promocyjny: RABAT50% - w uwagach podcza szapisu nalezy zaznaczyć: "członek PP"). rabat ważny do 10 maja lub do wyczerpania wolnych miejsc.

 

 

Zdjęcia