Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Nord-Consulting Sp. z o.o.

Oferta usług doradczych

Szanowni  Państwo!


W imieniu firmy Nord Consulting Sp. z o.o. zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług.

Na polskim rynku istniejemy od 1993 roku i jesteśmy jedną z najdłużej działających firm doradczych na Wybrzeżu. W swoim dorobku mamy realizację ponad 3500 wycen nieruchomości, około 300 ekspertyz i opinii technicznych oraz ekonomicznych, 30 pełnych analiz prywatyzacyjnych przedsiębiorstw państwowych.

 

Dysponujemy kadrą wysoko wykwalifikowanych fachowców, tj. rzeczoznawców majątkowych
z uprawnieniami Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa, w tym również dla potrzeb sektora bankowego,  analityków finansowych, doradców podatkowych.

 

Wśród oferowanych przez nas usług wyróżnić można m.in. wyceny i weryfikacje wartości składników majątku, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo finansowe oraz strategiczne, analizy ekonomiczno – finansowe, ekspertyzy techniczne oraz programy naprawcze firm.

 

Niezaprzeczalnym osiągnięciem firmy Nord Consulting Sp. z o.o. jest fakt, iż od początku istnienia na rynku, nie zakwestionowano ani jednego ze sporządzonych przez nas opracowań. O jakości naszych prac świadczą również rekomendacje naszych klientów, m.in. Energa Invest SA, SR Nauta SA, Uniwersytet Gdański, MTG SA, Remontowa Shipbuilding SA, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. i wiele innych.

 

Członkom „Pracodawców Pomorza” przy skorzystaniu z naszych usług udzielimy 10 % rabatu.

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie zapytania ofertowe.


 

Kontakt:

Nord Consulting Sp. z o.o.
Chmielewskiego 5B, 81-721 Sopot
tel. 58/ 551-20-70, fax 58/ 551-37-46
kom. 601 622 237
e-mail: biuro@nordconsulting.com.pl
www.nordconsulting.com.pl

Nord Consulting CV firmy