Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od VIVADENTAL Spółka z o.o.

Bal Charytatywny VIVADENTAL

 

 

bal-plakat70x100

 

 

 

http://bal.vivadental.pl/

 

Za stroną VIVADENTAL:


Bal odbędzie się 12 listopada 2016 roku, o godzinie 19.00 w Hotelu Sheraton w Sopocie. Jego celem jest zebranie środków na sfinansowanie kompleksowego leczenia trojga naszych podopiecznych, którzy są dotknięci wrodzonym mnogim brakiem uzębienia oraz współtowarzyszącym znaczącym zanikiem tkanki kostnej. Gwiazdą Wieczoru będzie Grażyna Łobaszewska, a niepowtarzalny nastrój  umilać będzie doskonała muzyka w wykonaniu Polskiej Filharmonii Kameralnej w Sopocie pod dyrekcją Maestro Wojciecha Rajskiego. Konferansjerka w wykonaniu Tomasza Podsiadłego i Fabioli Samborskiej. Aukcja dzieł sztuki prowadzona przez… (będzie to niespodzianka Wieczoru).

Nasi podopieczni cierpią na schorzenie, które dotyka w Polsce około 40 tysięcy osób. Wczesne podjęcie leczenia tego niezwykle uciążliwego schorzenia, wymagającego udziału specjalistów z wielu dziedzin stomatologii, pozwala na rekonstrukcję kości i kompletną odbudowę brakującego uzębienia oraz pełne przywrócenie prawidłowej funkcji i estetyki narządu żucia. Dzięki naszej profesjonalnej pomocy, nasi podopieczni otrzymają szansę na pełną aktywizację  w społeczeństwie. Nie tylko bowiem będą mogli wejść w dorosłe życie z pięknym uśmiechem, ale także będą korzystać jak każdy z nas z jego walorów, normalnie jeść, cieszyć się i godnie żyć.

Koszty leczenia jednego podopiecznego wynoszą około 100 tysięcy złotych, na co wpływ ma konieczność zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań terapeutycznych, w tym przeszczepu komórek macierzystych, którą to technologię stosujemy jako jedni z nielicznych na świecie, a w polskiej stomatologii jesteśmy jej prekursorem. Koszty te nie są w żaden sposób refundowane.

Udział w Balu zapowiedzieli Przedstawiciele Władz Samorządowych, Organizacji Gospodarczych, Uczelni Wyższych, Mediów, Posłowie, Artyści, Sportowcy, Dziennikarze, Przedsiębiorcy i wielu naszych sympatyków. Dostojny patronat honorowy i medialny, stanowi potwierdzenie istotności i skali potrzeb realizowanych przez naszą Fundację, a zarazem oczekiwań związanych z jej działalnością.

Przygotowaliśmy fantastyczny program charytatywny, zabawę fantową, licytację dzieł sztuki oraz losowanie atrakcyjnych nagród. Mam nadzieję, iż wspaniała oprawa artystyczna, udział znanych i lubianych osobistości, stanie się źródłem niezapomnianych przeżyć i radości z możliwości pomagania potrzebującym i popularyzowania idei dobroczynności.

Zdjęcia