Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od VIVADENTAL Spółka z o.o.

VIVADENTAL dla najmłodszych

 

Demony przeszłości, zęby i przyszłość.

Większość z nas pamięta zapewne ze swego dzieciństwa, katusze w oczekiwaniu na wizytę u dentysty… A kiedy już się usiadło… Przeraźliwy jazgot borowania, wypchane ligniną poliki, fotele z których od razu chciało się wstać…I te „zachęty” typu „to przecież musi boleć” i „ nie trzeba było tak długo czekać”. Każdy jak mógł omijał ten gabinet w szkole, chyba, że musiał. I większości z nas tak już zostało. Idziemy, kiedy już boli. I tak uczymy kolejne pokolenia.

Ale czasy się zmieniły, poziom leczenia stomatologicznego również. Strach przed dentystą nadal jednak pokutuje. Jak demony z przeszłości. Obecnie leczenie jest całkowicie bezbólowe, diagnostyka jest kompleksowa i precyzyjna, sprzęt nowoczesny. I najważniejsze-lekarze są bardziej cierpliwi i wyrozumiali.

Pomimo to w Polsce próchnica to dzisiaj problem ponad 90% dorosłych, ale już aż ponad połowy przedszkolaków. Co drugi nastolatek wkracza w dorosłe życie nie mając kompletu zębów.

Możesz to zmienić – dla siebie i dla Twojego Dziecka. Możecie być zdrowi i uśmiechnięci.

Certyfikat „Gabinet przyjazny małemu Pacjentowi, przyznany przez Polską Akademię Stomatologii Dziecięcej oznacza, że Klinika Vivadental spełnia najwyższe standardy także w zakresie leczenia najmłodszych Pacjentów.

… bo Zdrowie Twojego Dziecka jest najważniejsze. Umów wizytę dla Twojego Dziecka w Klinice Vivadental.  Wspólnie stworzymy świat pozbawiony strachu przed dentystą i  drogę do uzyskania zdrowego, pięknego uśmiechu na całe życie.

Więcej  :  http://blog.vivadental.pl

 

 


Zapraszamy do

VIVADENTAL Sp. z o.o.

Gdańsk  ul. Zwycięstwa 48 ( róg ul. Śniadeckich )

Tel. :  503 503 506,   58 346 15 66

www: vivadental.pl

Zdjęcia