Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od WINSERS Sp. z o.o.

Wsparcie Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci

Szanowni Państwo,

W imieniu Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci oraz  firm: Winsers sp. z o.o.,  Winsers Finance Services sp. z o. o. zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc i współpracę.

logo_Pomorskie_Hospicjum_dla_dzieci

Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci jest organizacją pożytku publicznego, która od 2008 roku pomaga śmiertelnie chorym dzieciom spędzić ostatnie chwile życia w ich własnych domach, w otoczeniu najbliższych, bez bólu i cierpienia - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu 365 dni w roku. Rodziny podopiecznych poza chorobą dziecka często borykają się z  poważnymi trudnościami finansowymi. Brakuje środków na jedzenie, opał,  środki czystości, leki.  Pomorskie Hospicjum dla Dzieci w miarę swoich możliwości oraz poprzez sponsorów zapewnia  im  również  pomoc socjalną. Rodziny  pozostają w stałym kontakcie  i otrzymują wsparcie również w trudnych chwilach żałoby, po odejściu dziecka.

 

Aktualnie pod opieką Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci znajduje się 40 dzieci z całego województwa pomorskiego.

 

Firmy Winsers sp. z o.o.,  Winsers Finance Services sp. z o. o  kierując się w swojej działalności zasadami społecznej etyki biznesu, postanowiły podzielić się swym biznesowym sukcesem z najmłodszymi i bardzo potrzebującymi wsparcia.

 

W ramach współpracy z Fundacją Pomorskie Hospicjum Dla Dzieci:

Winsers sp. z o.o. działająca pod marką Remedium Ubezpieczenia przekaże z tytułu zawarcia za jej pośrednictwem dowolnej umowy ubezpieczenia  10% uzyskanego przychodu  na rzecz Fundacji,

oraz

Winsers Finance Services sp. z o.o. działająca pod marką Atrakcyjny Leasing przekaże  z tytułu zawarcia za jej pośrednictwem dowolnej umowy leasingu (na samochód, nieruchomość, sprzęt budowlany, biurowy itp)  10% uzyskanego przychodu na rzecz Fundacji,

a

Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci przeznaczy je na cele statutowe.

 

Winsers sp. z o.o.  jest brokerem ubezpieczeniowym przygotowującym kompleksowe programy dla firm, dotyczące bezpieczeństwa finansowego i płynności finansowej. Zatrudnia doświadczonych branżowych specjalistów.

 

Winsers Finance Services sp. z o. o jest  jednym z oddziałów dynamicznie rozwijającej się partnerskiej sieci brokerów leasingowych. Współpracuje z 28 sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi i bankami.

 

"Nie moglibyśmy istnieć i pomagać naszym podopiecznym bez wrażliwości i hojności ludzi dobrej woli."

 

Osoba do kontaktu:

Bożena Krzysztofek
Winsers sp. z o.o.
tel. 695 269 362

Zdjęcia