Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Microsystem Spółka z o.o.

Oferta wynajmu biur i magazynów

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu powierzchni w budynku przy ulicy Nowy Świat 34 w rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Osowa.

 

Umiejscowienie w niedalekim sąsiedztwie od obwodnicy trójmiejskiej pozwala na szybki i bezproblemowy dojazd. Stacja PKM oddalona 1.5 km od siedziby pozwala na wygodny transport w kierunku Gdańska i Gdyni. Lokalizacja ta pozwala również dotrzeć w 10 min na lotnisko im. Lecha Wałęsy oraz do znajdującego się przy nim hotelu Hampton. Dodatkowo w promieniu 2.5 km znajdują się wielkopowierzchniowe sklepy Renk, Selgros, Castorama; stacja Lotos oraz restauracja. Dzięki tym atutom siedziba jest dogodną lokalizacją biurową i magazynową.

 

Budynek jest 3 kondygnacyjny, parter zajęła firma Microsystem, na drugim piętrze zagospodarowała się zagraniczna firma softwall'owazaś piętro pierwsze jest do wynajęcia.

 

Rzut piętra ma 478m2 powierzchni użytkowej plus klatka schodowa i szyb windowy (w sumie ok. 500m2). Kondygnacja może być podzielona na dwie niezależne części odpowiednio: 180m2 i 298m2 plus węzeł sanitarny, winda i klatka schodowa. Kondygnacja ta ma dwie niezależne "strefy" klimatyzacji. Do budynku dochodzą przyłącza trzech operatorów telekomunikacyjnych.

 

Do budynku przylega również hala wysokiego składowania ca 480m2 z rampą i możliwością zaaranżowania zaplecza socjalnego. Wokół budynku jest 60 miejsc parkingowych plus parking dla rowerów (na każdej kondygnacji jest szatnia dla rowerzystów).

 

Posesja będzie całodobowo dozorowana.

 

Budynek został wyposażony w wszelkie udogodnienia, które gwarantują wydajne i przyjemne środowisko pracy każdego pracownika. Główne atuty:

  • Klimatyzowane pomieszczenia
  • Energooszczędne i przyjazne dla oka oświetlenie
  • Szybkobieżna winda osobowo-towarowa
  • Wydajne wykorzystanie naturalnego światła
  • Nowoczesne i precyzyjne wykończenie

 

Planowany termin zasiedlenia (pozwolenie na użytkowanie) od zaraz.

Zapraszamy zainteresowanych do witryny: www.nowyswiat34.pl.

 

Zadzwoń do nas: +48 58 551 09 72
mail: biuro@microsystem.com.pl

Zdjęcia