Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Pracodawcy Pomorza

Zaproszenie do udziału w XXI edycji Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości

 

Konkurs o ponad dwudziestoletniej tradycji, skierowany jest organizacji wykazujących się skutecznością zarządzania, świadczących usługi na wysokim poziomie oraz produkujących nowoczesne wyroby. Mimo licznych nagród przyznawanych w regionie, Pomorska Nagroda Jakości jest unikatowym projektem, a jej Laureaci stanowią wzór do naśladowania dla innych organizacji.

Szeroko pojęta jakość jest jednym z głównych warunków osiągania sukcesów gospodarczych - nie tylko na terenie naszego kraju, lecz także Europy. Udział w konkursie o Pomorską Nagrodę Jakości daje znakomitą okazję do sprawdzenia potencjału organizacji i stworzenia możliwości przeprowadzenia gruntownej samooceny, zweryfikowanej oceną ekspercką zawartą w raporcie zwrotnym.

Nabór wniosków do konkursu trwa do 31 października 2017r. Nadesłanie zgłoszenia do 31 sierpnia br. jest jednoznaczne z otrzymaniem 20% bonifikaty (od kwoty podanej w Regulaminie Konkursu o PNJ).

Organizatormi konkursu są Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Gdańsku oraz Polski Rejestr Statków S.A.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: http://gdansk.enot.pl/aktualnosci/item/1017-pomorska-nagroda-jakości-2017-ruszyla-kolejna-edycja-konkursu

Zdjęcia