Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Keyk Project Justyna Wojtaszczyk

Kampanie marketingowe na terenie Zjednoczonych Emitartów Arabskich

Klientom KeyK Project Marketing&Media oferujemy usługi związane z promocją usług i towarów na rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich (Abu Dhabi, Ajman, Al Ain, Dubaj, Fujairah, Sharjah, Ras Al Khaimah RAK, Umm Al Quwain UAQ).

Oferujemy:

  • Kampanie Public Relations.
  • Kampanie w mediach społecznościowych realizowane w języku angielskim i arabskim (Facebook, Instagram, YouTube itd.) wraz z przygotowaniem treści i grafik.
  • Kampanie Google Adwords realizowane w języku angielskim i arabskim.
  • Kampanie reklamowe w mediach.
  • Przygotowanie materiałów do targów i misji gospodarczych w języku angielskim i arabskim.


Zjednoczone Emiraty Arabskie to bardzo dynamicznie rozwijający się rynek przyciągający inwestorów a także średni i mały biznes z całego świata. W realizowanej przez rząd Dubaju „Wizji 2020” którego kulminacją jest Expo 2020 na pierwszy plan wysuwają się takie gałęzie gospodarki jak: turystyka, nieruchomości czy usługi finansowe. Ich wzrost na przestrzeni najbliższych lat szacuje się nawet o 60%.

W najbliższych latach prognozuje się dynamiczny wzrost następujących branż: nieruchomości, usług finansowych, sprzedaży, turystyki, szkolnictwa, opieki zdrowotnej i handlu.

Dołącz do firm przyszłości. Zdobywaj nowe rynki wspólnie z doświadczonymi ekspertami znającymi doskonale lokalny rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Zdjęcia