Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Rödl Kancelaria Prawna sp. k.

[WEBINAR] Odpowiedzialność członków zarządu w dobie COVID-19

Sytuacja na rynku pracy jest niezwykle dynamiczna. Zmiany w przepisach, nowe ustawy, poprawki w przygotowanej przez rząd Tarczy Antykryzysowej... Wszystko to sprzyja zamieszaniu i poczuciu niepewności, które dotyka również zarządy spółek kapitałowych. Jak więc zachować płynność w działaniu i zorientować się w naszych, niejednokrotnie nowych, obowiązkach?

Zapraszamy na webinar organizowany przez Skillveo, podczas którego eksperci z firmy Roedl & Partner udzielą odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, związane z odpowiedzialnością zarządu w czasie COVID-19.

agendzie m.in.:

  • odpowiedzialność za nierozliczone kontrakty i spadek obrotów
  •  absolutorium i czynniki zwalniające z odpowiedzialności
  •  utrata płynności finansowej spółki
  •  majątek prywatny a podatki i zobowiązania spółki
  •  nowe obowiązki w związane z przepisami COVID

 

Termin: piątek, 15 maja 2020 r., godz. 12:15 (czas trwania ok. 1h)

 

Prowadzący:

Łukasz Szczygieł - doradca podatkowy i Senior Associate w Rödl & Partner. Absolwent studiów magisterskich na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji UJ oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa autorskiego w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej UJ, ukończył aplikację radcowską w OIRP Kraków. Specjalizuje się w tematyce cen transferowych, podatków dochodowych z uwzględnieniem stosowania umów o unikaniu podwójnego opodatkowania, podatku od towarów i usług i podatku od nieruchomości. Klientom doradza w językach: polskim, angielskim i niemieckim. Jego artykuły i komentarze do wyroków regularnie ukazują się na łamach dziennika „Rzeczpospolita”. Na co dzień związany z krakowskim oddziałem Rödl & Partner.

 

ZAPISY: https://app.livestorm.co/everuptive/odpowiedzialnosc-zarzadu-w-czasie-covid-19

Zdjęcia