Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Lokal 40 m2 do wynajecia - centrum Słupska

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 40 m2, zlokalizowany na parterze w urokliwej kamienicy w centrum Słupska przy ulicy Starzyńskiego.

W skład lokalu wchodzą: dwa pomieszczenia (19,73 m2 i 9,78 m2), przedpokój (6,72) oraz łazienka z toaletą (3,52 m2).
Lokal nie jest umeblowany, istnieje możliwość aranżacji i adaptacji do własnych potrzeb.
W jednym pomieszczeniu znajduje się aneks kuchenny z płytą elektryczną i umeblowaniem stałym w postaci szafek stojących. W pokojach na podłodze położone są panele podłogowe.

Opłaty miesięczne:
- Czynsz najmu: 1200 zł netto
- Koszty zużycia mediów (woda, kanalizacja, energia elektryczna) będą rozliczane odrębnie na podstawie pomiarów z liczników.

Oferta skierowana jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Lokal znajduje się w kamienicy, w której pozostali najemcy to przedsiębiorcy prowadzący działalność.

Lokal znajduje się bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu przystanek autobusowy, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i regionalnej oraz PKP, sklepów, punktów usługowo-handlowych, szkół.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego po więcej szczegółów. Możliwość obejrzenia lokalu dni robocze w godzinach: 8:00 - 16:00.

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Link do oferty online: https://www.olx.pl/oferta/lokal-40-m2-do-wynajecia-w-centrum-slupska-CID3-IDDCoeU.html

Zdjęcia