Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Flextronics International Poland Sp. z o.o.

FLEX - bezpośredni producent maseczek - oferta dla członków PP

W związku z obecnym stanem epidemiologicznym w naszym kraju, wychodzimy do Państwa z atrakcyjną ofertą zakupu jednorazowych masek ochronnych.

Firma Flex, na co dzień zapewniająca swoim klientom innowacje technologiczne oraz rozwiązania związane z łańcuchem dostaw i produkcją urządzeń elektronicznych, w ostatnim czasie uruchomiła w swojej fabryce w Tczewie linię produkcyjną jednorazowych masek ochronnych. Do tej pory Flex zaopatrywał w maseczki swoich pracowników, ich rodziny, szpitale oraz szkoły. Jednak z uwagi na coraz większe rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę Covid-19, firma postanowiła rozszerzyć swoją działalność w produkcji masek i wyjść z ofertą do innych przedsiębiorstw.

Oferowane przez Flex maski spełniają wszystkie wymagane normy – mogą je Państwo zobaczyć w załączonej ulotce prezentującej dane techniczne.


Flex stawia na społeczną odpowiedzialność biznesu, w związku z tym koszt maski składa się wyłącznie z kosztu materiału i produkcji. Firma zrzekła się z przychodów na rzecz niesienia pomocy w zahamowaniu skutków Covid-19.
Warunkiem oferty jest zakup masek na własny użytek, bez możliwości dalszej dystrybucji.Zachęcam do przejrzenia załączników, w których znajdą Państwo więcej informacji.