Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Pracodawcy Pomorza

Dom Zdrojowy w Brzeźnie

Hevelianum ogłosiło konkurs na operatora części noclegowej i gastronomicznej, który zostanie rozstrzygnięty na początku przyszłego roku

Zrewitalizowany obiekt ponownie otworzy podwoje w 2021 roku, stając się miejscem edukacji ekologicznej, wydarzeń kulturalnych i spotkań mieszkańców.

W nowym Domu Zdrojowym znajdą się m.in. ogólnodostępne sale warsztatowo-wykładowe, pokoje noclegowe, wspólna przestrzeń wypoczynkowa, a także restauracja z sezonowym menu. To nawiązanie do menu niegdysiejszych kuracjuszy, ale też nowego programu, który zakłada popularyzację wiedzy
i odpowiedzialności społecznej w dziedzinie ochrony środowiska i klimatu. Program Domu Zdrojowego będzie więc odpowiedzią na wyzwania dzisiejszych czasów.

Aktualnie Hevelianum poszukuje operatora, który w najwyższym stopniu spełniał będzie kryteria stawiane w przedmiotowym konkursie, w tym: w zakresie proponowanej stawki czynszu oraz stawki procentowej od otrzymanego przychodu, koncepcji świadczenia usług oraz działań proekologicznych. Z wybranym operatorem zostanie podpisana umowa najmu na okres 5 lat z możliwością przedłużenia do lat 10.

Wszystkie osoby lub firmy, które chciałaby przystąpić do konkursu zapraszamy do zapoznania się z pełną dokumentacją pod adresem:

Ogłoszenie o konkursie na wybór operatora usług gastronomicznych i noclegowych w Domu Zdrojowym | Biuletyn Informacji Publicznej (hevelianum.pl)

Zdjęcia