Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Stocznia Cesarska

Oferta wynajmu przestrzeni w Stoczni Cesarskiej

 

Budynek Dyrekcji to jeden z najstarszych budynków na terenie Stoczni Cesarskiej, którego historia sięga 1878 roku. Był świadkiem wielu wydarzeń historycznych, m.in. strajków stoczniowców protestujących pod jego drzwiami w imię swoich praw i wartości. 

 

We wrześniu 2020 roku po zakończeniu szeroko zakrojonych prac remontowych, otworzyliśmy budynek i powitaliśmy pierwszych najemców.

W obiekcie utrzymano pierwotną funkcję biurową i jego układ. Na 4.000 mkw stworzyliśmy różnorodne powierzchnie biurowe dla szerokiej gamy najemców, zapewniające dużą elastyczność – od mikro-biur i mniejszych jednostek dla start-upów po większe powierzchnie dla firm o bardziej ugruntowanych pozycji.

W całym budynku oferujemy szeroką gamę sal konferencyjnych i przestrzeń bankietową Dok, zlokalizowaną na parterze budynku, która dzięki otwartemu i elastycznemu układowi daje możliwość organizacji wszelkiego rodzaju imprez, od bankietów / wesel, konferencji, koncertów po wystawy do maksymalnie 200 osób.

Układ sal konferencyjnych może być dostosowany na życzenie klienta, a kilka sal wyposażonych jest w najwyższej klasy sprzęt audio / video. Przestrzenie są również dostępne dla osób i firm niebędących najemcami budynku Dyrekcji.

Na ostatnim piętrze budynku, z wyjątkowym widokiem na gdańskie żurawie, powstało Studio Cesarska, które umożliwia organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń online i hybrydowych. Jest to profesjonalne środowisko studyjne do realizacji prezentacji, szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych, gal, debat czy koncertów. Więcej informacji na stronie internetowej www.stoczniacesarska.pl w zakładce „oferta”.a życzenie klienta, a kilka sal wyposażonych jest w najwyższej klasy sprzęt audio / video. Przestrzenie są również dostępne dla osób i firm niebędących najemcami budynku Dyrekcji.

 

 

 

 

Zdjęcia