Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Edonia Sp. z o.o.

Oferta wynajmu przestrzeni w Stoczni Cesarskiej

 

Szanowni Państwo,

Budynek Dyrekcji to jeden z najstarszych budynków na terenie Stoczni Cesarskiej, którego historia sięga 1878 roku. Był świadkiem wielu wydarzeń historycznych, m.in. strajków stoczniowców protestujących pod jego drzwiami w imię swoich praw i wartości. 

We wrześniu 2020 roku po zakończeniu szeroko zakrojonych prac remontowych, otworzyliśmy budynek i powitaliśmy pierwszych najemców. W całym budynku oferujemy szeroką gamę sal konferencyjnych i przestrzeń bankietową Dok, zlokalizowaną na parterze budynku.

Przestrzeń bankietowa posiada dwa niezależne wejścia oraz jedno bezpośrednio z budynku Dyrekcji. Dzięki otwartemu i elastycznemu układowi daje możliwość organizacji wszelkiego rodzaju imprez, od bankietów / wesel, konferencji, koncertów po wystawy do maksymalnie 200 osób.

Układ sal konferencyjnych może być dostosowany na życzenie klienta, a kilka sal wyposażonych jest w najwyższej klasy sprzęt audio / video. Przestrzenie są również dostępne dla osób i firm niebędących najemcami budynku Dyrekcji.

 

Zdjęcia