Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

Warehouse Sport Marcin Plopa

Warehouse Sport Marcin Plopa logo
Adres: Gdańsk, Aleja Legionów 7
Telefon: 509667429
E-mail: biuro@donbalon.pl
Branża:
- Handel i usługi
- PR i marketing
Oddział: M. Gdańsk
Zaloguj się żeby edytować profil Twojej firmy

Zdjęcia

Oferta firmy

tenis

Zapraszamy na korty tenisowe Don Balon oraz do centrum fizjoterapii Fizjo Park.

nauka gry w tenisa

Wynajem kortów, hal tenisowych. Centrum Fizjoterapii Fizjo Park. 

szkolenia tenisowe

Szkolenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 

szkolenia dla firm

Program dla przedsiębiorstw - "Aktywna firma"

półkolonie tenisowe

Półkolonie tenisowo - edukacyjne dla dzieci i młodzieży.

obozy tenisowe

Wyjazdy tenisowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

wynajem kortów tenisowych

Całoroczna oferta wynajmu kortów tenisowych.

hala tenisowa

Posiadamy 3 profesjonalne hale tenisowe w Gdańsku.

korty tenisowe

Posiadamy 4 profesjonalne korty tenisowe - były ośrodek AZS Gdańsk.

serwis rakiet

Oferujemy sprzedaż i serwis sprzętu tenisowego.

Turnieje tenisowe

Organizujemy szereg turniejów tenisowych.

fizjoterapia
centrum fizjoterapii


masaże
usługi fizjoterapeutyczne
fizjoterapia stomatologiczna
fizjoterapia sportowa

Opis działalności

Specjalizujemy się głównie w szkoleniach tenisowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Nasza młoda kadra trenerska oferuje bardzo atrakcyjny i efektywny program nauki gry w tenisa.

Jako ośrodek sportowy posiadamy bardzo dobre warunki do nauki tenisa przez cały rok.

Jako nieliczni w województwie, należymy do programów Tennis10 oraz Xpress Tennis, które wprowadzane są na całym świecie. Dzięki temu nasz system szkoleniowy jest bardzo ciekawy i nowoczesny.

W naszej ofercie proponujemy naukę gry w tenisa w poszczególnych kategoriach szkoleniowych:

Mini Tennis – zajęcia dla najmłodszych od 3 roku życia.
Junior Tennis – zajęcia dla dzieci i młodzieży.
Pro Tennis – zajęcia dla zawodników profesjonalnych.
Student Tennis – zorganizowane zajęcia dla studentów.
Xpress Tennis – kursy szkoleniowe dla dorosłych.
Cardio Tennis – zajęcia, które łączą w sobie tenis i fitness.
Play Tennis – zajęcia indywidualne z Trenerem.
Company Tennis – zorganizowane zajęcia dla pracowników firm i przedsiębiorców.
Wszystkie grupy tenisowe dobierane są według wieku oraz poziomu zaawansowania.

W Centrum Tenisa Don Balon najwięcej wrażeń przewidzianych jest dla dzieci, które mają prowadzone zajęcia według najlepszych na świecie standardów. Zajęcia składają się z rozgrzewki, gier zespołowych, ćwiczeń koordynacyjnych, czy też z różnych typów zabaw piłkowych. Rywalizują pomiędzy sobą w turniejach w tzw. talentiadach tenisowo – sportowych. Staramy się sprawdzać postępy młodych adeptów tenisa poprzez sprawdziany, konkurencje i turnieje, które rozgrywane są wewnątrz naszego Centrum, jaki i poza.  Dla nich także organizowane są zimowe i wakacyjne półkolonie tenisowe, językowe oraz obozy tenisowe.

Dla osób dorosłych proponujemy głównie treningi tenisowe indywidualne oraz treningi w grupach 2-6 osobowych. Naszym celem jest jak najszybsza i właściwa nauka pod względem techniki uderzeń, poruszania się po korcie, czy rozwiązań taktycznych. Celem jest jak najszybsza gra na punkty.

Wprowadzona jest także nowa, ciekawa forma tenisa tzw.”Cardio Tennis”. Jest to połączenie nauki gry w tenisa z ćwiczeniami fitness! Jest to doskonała metoda na zgrabną sylwetkę, poprawę kondycji i wytrzymałości. Ćwiczenia opierają się głównie na ciągłych i szybkich interwałach, by jak najdłużej utrzymać wysoki puls.

W naszej ofercie jest także program zawodniczy. Zapraszamy utalentowane dzieci i młodzież na profesjonalne treningi. Uczniowie mają możliwość profesjonalnej nauki z najlepszymi, jaki i sparingowania z innymi. Na naszym obiekcie gra dużo byłych zawodników, którzy są bardzo chętni są do pomocy i dzielenia się własnymi doświadczeniami. Nasz program zawodniczy polega na treningu tenisowym, ogólnorozwojowym oraz mentalnym. Zapraszamy wszystkich zawodników do konsultacji, gdzie na pewno postaramy się pomóc.

Terminarz grup ustalany jest na bieżąco, więc proszę się kontaktować telefonicznie lub mailowo z naszym Centrum Tenisa Don Balon w celu rezerwacji miejsca w grupach.

Dodatkowo jako szkoła tenisowa, współpracujemy z wieloma innymi klubami i szkołami tenisowymi. Mamy możliwość pomagania naszym klientom i zawodnikom w załatwianiu dodatkowych treningów, sparingów z innymi graczami. Możemy także pomóc w wyjazdach do zaprzyjaźnionych Akademii Tenisowych w Hiszpanii.

Zapraszamy!

Ogłoszenia

Dodane 01-02-2023
Fizjo Park - centrum aktywnej fizjoterapii zaprasza! 20% na usługi fizjoterapii dla Pracodawców Pomorza!
Znajdujemy się w centrum Gdańsk Wrzeszcz - przy ulicy Uphagena 25 (na przeciwko hotelu Logos).  www.fizjo-park.pl 20% zniżki na wszystkie usług fizjoterapeutyczne dla Pracodawców Pomorza!   Kilka słów o nas: Jesteśmy nowoczesnym gabinetem, specjalizującym się w leczeniu bólu i dolegliwości różnego pochodzenia.  Nasza kadra składa się z wykwalifkowanych i doświadczonych fizjoterapeutów, którzy wykorzystują najnowsze metody ...
Dodane 09-05-2017
Tenis dla przedsiębiorstw - program "Aktywna firma"
Szanowni Państwo, Mamy zaszczyt przedstawić Państwu program „Aktywna Firma”. Program ten prowadzony jest przez Centrum Tenisa Don Balon, który znajduje się przy al. Legionów 7 w Gdańsku Wrzeszczu. Tenis ziemny to jeden z najpopularniejszych sportów indywidualnych na świecie. Jego popularność w Polsce w ciągu ostatnich lat również zwiększyła się parokrotnie. Trójmiasto, a w szczególności miasto Sopot jeszcze nie tak dawno ...