Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Warehouse Sport Marcin Plopa

Tenis dla przedsiębiorstw - program "Aktywna firma"

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu program „Aktywna Firma”. Program ten prowadzony jest przez Centrum Tenisa Don Balon, który znajduje się przy al. Legionów 7 w Gdańsku Wrzeszczu.

Tenis ziemny to jeden z najpopularniejszych sportów indywidualnych na świecie. Jego popularność w Polsce w ciągu ostatnich lat również zwiększyła się parokrotnie. Trójmiasto, a w szczególności miasto Sopot jeszcze nie tak dawno było stolicą tenisa ziemnego, gdzie mecze rozgrywały dzisiejsze gwiazdy tenisa.

Nasze Centrum Tenisa Don Balon istnieje od 2009 roku i specjalizuje się głównie w prowadzeniu szkoleń tenisowych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji amatorskich turniejów tenisowych, w różnych kategoriach wiekowych. Organizujemy średnio 15-20 turniejów w ciągu roku.

Naszą misją jest promowanie tenisa ziemnego na terenie Trójmiasta. Jak wiadomo aktywność fizyczna w każdym wieku jest niezwykle istotnym elementem wpływającym na jakość życia zarówno tych najmłodszych jak i tych najstarszych. W związku z tym chcielibyśmy poprzez różnego rodzaju wydarzenia sportowe, wydarzenia rodzinne, naukę gry w tenisa dla dzieci i dorosłych, zajęcia zorganizowane dla przedsiębiorstw oraz aktywną działalność nad wizerunkiem naszego Centrum zaszczepić w mieszkańcach pasję do tej dyscypliny sportowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem.

Szczegóły w pliku: http://pracodawcypomorza.pl/wp-content/uploads/2016/04/program-dla-przedsiebiorstw-aktywna-firma.pdf

 

Zdjęcia