Zapisane

I">

Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

IQ PL Sp. z o.o.

IQ PL Sp. z o.o. logo
Adres: Gdańsk, ul. Geodetów 16
Link: www.iq.pl
Telefon: +48 58 326 09 90
E-mail: bok@iq.pl
Branża:
- IT
- Ochrona i bezpieczeństwo informatyczne
Zaloguj się żeby edytować profil Twojej firmy

Zdjęcia

Oferta firmy

Data Center

www.dc.iq.pl

Kolokacja

 www.iq.pl/oferta/kolokacja

Serwery dedykowane

 www.iq.pl/oferta/serwery-dedykowane

Rozwiązania Cloud

 www.iq.pl/rozwiazania/chmura

Hosting

 www.iq.pl/oferta/serwery-wirtualne

Poczta PRO

www.iq.pl/rozwiazania/poczta

Backup

www.iq.pl/oferta/backup

Opis działalności

Zapisane

IQ PL Sp. z o.o. to nowoczesne Data Center w Gdańsku , na rynku jesteśmy od 2001 roku. Świadczymy usługi hostingowe, kolokacji, serwerów dedykowanych, poczty pro oraz administracji serwerami. Możemy pochwalić się najwyższym standardami bezpieczeństwa, które potwierdzają certyfikaty PCI DSS, ISO 9001, spełnione normy TIER III, ISO 27001 (certyfikacja wkrótce) oraz gwarancja SLA (gwarantowany poziom dostępności) na poziomie 99,982%.

W 2015 roku oddaliśmy do użytku budynek Data Center, który został wybudowany z myślą o powstaniu w nim Centrum Danych – co za tym idzie jest on zabezpieczony przed ewentualnym zanikiem prądu, powodzią czy pożarem.

Do naszych klientów należą takie marki jak CinemaCity (światowa grupa CineWorld), Grupa Luxmed, Brand24, Eastend, Radio Gdańsk, Omida, dziennik elektroniczny Librus, Szlachetna Paczka czy Oknoplast.

Ogłoszenia

Dodane 30-07-2018
IQ PL Sp. z o.o. nowy członek Pracodawców Pomorza #PoznajmySię
Szanowni Państwo,   zgodnie z uchwałą zarządu Pracodawców Pomorza, jako IQ PL Sp. z o.o. mamy przyjemność i zaczyt dołączyć do największego związku pracodawców w Polsce. W związku z tym chcielibyśmy zapoznać się z Państwem i przedstawić Państwu naszą firmę:   IQ PL Sp. z o.o. to nowoczesne Data Center w Gdańsku , na rynku jesteśmy od 2001 roku. Świadczymy usługi hostingowe, kolokacji, serwerów dedykowanych, cloud, drc (disaster ...