Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od IQ PL Sp. z o.o.

IQ PL Sp. z o.o. nowy członek Pracodawców Pomorza #PoznajmySię

Szanowni Państwo,

 

zgodnie z uchwałą zarządu Pracodawców Pomorza, jako IQ PL Sp. z o.o. mamy przyjemność i zaczyt dołączyć do największego związku pracodawców w Polsce. W związku z tym chcielibyśmy zapoznać się z Państwem i przedstawić Państwu naszą firmę:

 

IQ PL Sp. z o.o. to nowoczesne Data Center w Gdańsku , na rynku jesteśmy od 2001 roku. Świadczymy usługi hostingowe, kolokacji, serwerów dedykowanych, cloud, drc (disaster recovery center), backup, poczty pro oraz administracji serwerami. Możemy pochwalić się najwyższym standardami bezpieczeństwa, które potwierdzają certyfikaty PCI DSS, ISO 9001, spełnione normy TIER III, ISO 27001 (certyfikacja wkrótce) oraz gwarancja SLA (gwarantowany poziom dostępności) na poziomie 99,982%. W 2015 roku oddaliśmy do użytku budynek Data Center, który został wybudowany z myślą o powstaniu w nim Centrum Danych – co za tym idzie jest on zabezpieczony przed ewentualnym zanikiem prądu, powodzią czy pożarem. Do naszych klientów należą takie marki jak CinemaCity (światowa grupa CineWorld), Grupa Luxmed, Brand24EastendRadio Gdańsk, Omida, dziennik elektroniczny LibrusSzlachetna Paczka, Dekpol, Zortrax czy Oknoplast (referencje w hiperłączu).

 

Dla IQ PL najważniejsze są relacje oraz indywidualne podejście do klienta, dlatego też chcemy dobrze rozpocząć nasze relacje i zaprosić Państwa na spotkanie w naszym Data Center w celu prezentacji naszej (częściowo-dostępnej) infrastruktury oraz oferty.

 

Dla posiadaczy karty rabatowej Pracodawców Pomorza przygotowaliśmy także z tej okazji rabat w wysokości -10% przez 12 miesięcy na Pocztę PRO!

 

W ww. kwestiach prosimy o kontakt z Jakubem Latoszewskim pod numerem telefonu +48 668 035 397 lub mailowo jakub.latoszewski@iq.pl

 

Z wyrazami szacunku,

Zespół IQ PL

Zdjęcia