">

Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

Excento Sp. z o.o.

Excento Sp. z o.o. logo
Adres: Gdańsk, al. Zwycięstwa 27
Link: excento.pl
Telefon: 58 348 63 03
E-mail: biuro@excento.pl
Branża:
- Przemysł i Gospodarka Morska
Oddział: M. Gdańsk
Zaloguj się żeby edytować profil Twojej firmy

Opis działalności

Excento Sp. z o.o. jest spółką celową Politechniki Gdańskiej z historią zaczynającą się od 2013 roku.
Od tego momentu firma specjalizuje się w komercjalizowaniu do przemysłu rozwiązań innowacyjnych wywodzących się z Politechniki Gdańskiej, czego rezultatem są spółki spin-off zakładane wspólnie
z inwestorami i naukowcami.


W swoim zakresie, Excento realizuje na rzecz przedsiębiorstw projekty B+R, najczęściej współfinansowane z funduszy europejskich.


Dodatkowo w swoich kompetencjach proponujemy następujące usługi dla firm:

1.     Analiza rynku + analiza konkurencji

2.     Strategia rozwoju B+R firmy

3.     Audyt biznesowy

4.     Audyt technologiczny


Co ważne, nasze wyżej przedstawione kompetencję zostały zweryfikowane przez Agencję Rozwoju Pomorza, przez co możemy świadczyć usługi z 50% dofinansowaniem w ramach programu SPEKTRUM.


Obecnie, aż do 2023 roku Excento jest realizatorem projektu grantowego pn. „μGranty B+R dla przedsiębiorstw”, w którym pomorscy przedsiębiorcy mogą aplikować o bezzwrotne wsparcie na zakup usług badawczo-rozwojowych w projektach o wartości do 200 tys. zł. kosztów kwalifikowalnych.

Więcej o projekcie znajdą Państwo na stronie https://www.mikrogranty.com.pl/


Nasze doświadczenie w realizacji projektów własnych jest potwierdzone ukończeniem z sukcesem dwóch edycji projektu „e-Pionier” na łączną sumę ok. 20 mln zł, w których wspierane były innowacyjne projekty z sektora ICT.


Firma konsoliduje rynek innowacyjnych firm z potencjałem ludzkim znajdującym się na Politechnice Gdańskiej, tym samym przyczyniając się do realizacji i wdrażania rozwiązań innowacyjnych w województwie pomorskim.


Tym samym, zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które prowadzą działalność innowacyjną oraz firmy, które mają ambicje rozwijać swoje produkty/usługi  poprzez działania B+R. Jesteśmy firmą, która jest w stanie opracować odpowiednią strategię do rozwoju Waszych przedsiębiorstw.


Ogłoszenia

Dodane 11-05-2022
Zyskaj 50% dotacji na usługi rozwojowe w Excento
Excento Sp. z.o.o. otrzymało akredytację Pomorskiego Systemu Usług Doradczych SPEKTRUM, organizowanego przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A., co daje nam możliwość świadczenia usług rozwojowych z 50 % dofinansowaniem. Dotacja ta jest skierowana do mikro, małych i średnich firm z województwa pomorskiego.   W ramach dofinansowania w programie SPEKTRUM oferujemy następujące usługi:   1. Opracowanie strategii rozwoju badawczo-rozwojowego firmy W ramach usługi zidentyfikujemy ...
Dodane 06-05-2022
Pozyskaj dotację na projekt B+R
Ruszył kolejny nabór wniosków do projektu „μGranty B+R dla przedsiębiorstw”.Jeżeli jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność w województwie pomorskim, złóż wniosek o grant i zyskaj dofinansowanie projektu o wartości do 150 tys. złotych na zakup prac B+R w swojej firmie.   Korzyści udziału w projekcie:• Wsparcie w procesie definiowania agendy badawczej.• Wysoka intensywność dofinansowania - 75%!• Krótki okres ...