Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

Pretor Sp. z o.o.

Pretor Sp. z o.o. logo
Adres: Gdańsk, ul. Rakoczego 31
Branża:
- Handel i usługi
- IT
Oddział: M. Gdańsk
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Oferta firmy

Business Continuity


Archiwizacja
Storage
Audyty
Projektowanie usług IT
Cyberbezpieczeństwo


Pamięci masowe
Komputery
Stacje robocze
Urządzenia mobilne
Urządzenia peryferyjne
Zasilanie awaryjne
Systemy druku
Urządzenia fiskalne
Wirtualizacja
Serwery

Opis działalności

Pretor jest jedną z najdłużej działających w Polsce firm z branży IT.


Zajmujemy się optymalizacją inwestycji IT dla biznesu. Realizujemy kompleksowe usługi wspomagające firmy i instytucje, od sprzedaży i serwisu oprogramowania, sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych, przez sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych, do przeprowadzania audytów potrzeb oraz projektowania i wdrażania złożonych inwestycji z obszaru IT. Jesteśmy największym operatorem systemu BiznesLink – najpopularniejszego systemu sprzedaży rynku B2B w Polsce.


Dzięki profesjonalnej i doświadczonej kadrze oraz bogatemu portfolio oferowanych usług i produktów, projektujemy i dopasowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Potwierdzeniem jakości naszej pracy są tysiące zadowolonych z naszych usług firm, które dzięki naszym rozwiązaniom mogły rozwinąć swoją działalność. Dowodem na to są również liczne branżowe i biznesowe wyróżnienia, jak Gazele Biznesu przyznane nam przez redakcję „Pulsu Biznesu” aż ośmiokrotnie (2006, 2007, 2009, 2012, 2015, 2016, 2017), czy Diamenty Forbesa, jakie dwukrotnie (2013, 2018) zostały nam wręczone przez redakcję miesięcznika „Forbes”.


Na co dzień współpracujemy z ponad tysiącem firm i instytucji z całej Polski. Większość z nich pracuje z nami od kilku do nawet kilkunastu lat, co potwierdza naszą skuteczność, rzetelność, ale i dobre relacje z partnerami.


www.pretor.pl


Ogłoszenia

Dodane 16-06-2021
AKADEMIA PRETOR ZAPRASZA NA WARSZTATY ONLINE: Dell PowerStore – Easy Way To Use
Dell EMC PowerStore to nowe rozwiązanie pamięci macierzowych, które szturmem zdobywa sobie popularność na całym świecie. Jej wyróżnikami są: ·        skalowalna infrastruktura, ·        błyskawiczna dostępność do danych ·        najwyższy poziom ochrony informacji. Jak wykorzystać w pełni możliwości nowej pamięci masowej Dell EMC PowerStore? ...
Dodane 28-05-2021
Leasing sprzętu IT? To się opłaca!
Tempo zmian w technologii sprzętu IT sprawia, że aby utrzymać jakość i komfort pracy nasze notebooki i komputery stacjonarne wymieniamy średnio co 3 lata, a pozostałą infrastrukturę co 5. Niezależnie od wielkości firmy, jednorazowy koszt wymiany lub rozbudowy infrastruktury IT jawi się jako wielka inwestycja. Tak myślą ci, którzy jeszcze nie spróbowali leasingu w Pretorze.   Pretor optymalizuje inwestycje IT – Co daje leasing sprzętu IT? Dzisiaj digitalizacja ...