Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

STOWARZYSZENIE ORGANIZACJI ZATRUDNIAJĄCYCH CUDZOZIEMCÓW WE!COME

STOWARZYSZENIE ORGANIZACJI ZATRUDNIAJĄCYCH CUDZOZIEMCÓW WE!COME logo
Adres: Gdańsk, Grunwaldzka 411
Telefon: 693035829
E-mail: kontakt@stowarzyszenie-welcome.pl
Branża:
- Doradztwo Biznesowe i Prawne
Oddział: M. Gdańsk
Zaloguj się żeby edytować profil Twojej firmy

Zdjęcia

Opis działalności

Stowarzyszenie Organizacji Zatrudniających Cudzoziemców We!come jest organizacją powstałą w 2022 roku. Wspiera firmy zainteresowane propagowaniem legalnej pracy oraz pracowników- obcokrajowców, którzy zetknęli się z niesprawiedliwością pracodawców.

Stowarzyszenie reprezentuje interesy swoich Członków podejmując działania zmierzające do zmiany aktualnie obowiązujących przepisów na bardziej klarowne. Obecnie pracodawcy borykają się z wysokim poziomem odmów, skomplikowanym procesem nostryfikacji dyplomów, brakiem automatyzacji i cyfryzacji procesów przekazywania dokumentów i informowaniu o decyzji.

Jako organizacja pozarządowa wydaje opinie, udziela konsultacji oraz sporządza rekomendacje dla administracji publicznej i władzy ustawodawczej w zakresie pracy oraz możliwości wykorzystania zasobów ludzkich innych krajów w Polsce.

Dołączając do Stowarzyszenia We!come zyskuje się dostęp do dedykowanej grupy, gdzie członkowie wymieniają się doświadczeniem, dają sobie wskazówki i rozmawiają o aktualnej sytuacji na rynku. To unikalna w skali Polski organizacja dedykowana pracodawcom i wspierająca pracowników obcokrajowców.

Zachęcamy do kontaktu 

Ogłoszenia

Dodane 04-06-2024
Stowarzyszenie Organizacji Zatrudniających Cudzoziemców We!come zaprasza do współpracy
Szanowni Członkowie Pracodawców Pomorza, miło mi przedstawić Państwu Stowarzyszenie We!come, które powstało w 2022 roku.  Kim jesteśmy? Jesteśmy Stowarzyszeniem Organizacji Zatrudniających Cudzoziemców. Zrzeszamy więc firmy, w których pracują obcokrajowcy i tych, którzy utożsamiają się z naszymi wartościami. Jesteśmy unikalną organizacją tego typu na skalę Polski. Jednym z najważniejszych punktów naszej misji jest przeciwdziałanie ...