Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

Flextronics International Poland Sp. z o.o. logo
Adres: Tczew , ul. Malinowska 28
Branża:
- Nauka i Szkolnictwo Wyższe
- Edukacja i Coaching
Oddział: tczewski
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Oferta firmy

Prototypowanie


Montaż płytek PCB oraz urządzeń elektronicznych
Obróbka metalu
Integracja produktów
Testy
Dytrybucja produktów
Logistyka

Opis działalności

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.

 

Flex w Tczewie powstał w 2000 roku. Firma zlokalizowana jest w województwie pomorskim, zatrudnia 4000 pracowników i posiada park przemysłowy, na który składają się trzy budynki o powierzchni 60 tysięcy m². W pierwszym z nich odbywa się montaż płytek elektronicznych, modułów oraz urządzeń elektronicznych. W drugiej hali ma miejsce obróbka metalu i montaż złożonych produktów, takich jak szafy bazowe do telefonii komórkowej, drukarki 3D czy maszyny samoobsługowe. Trzeci i najnowszy obiekt spełnia funkcję nowoczesnego centrum logistycznego.

Tczewska fabryka oferuje swoim klientom całą gamę usług, poczynając od projektu produktu, poprzez opracowanie linii produkcyjnej, produkcję, aż po kompleksowe usługi dystrybucyjne i logistyczne. Realizuje zamówienia dla znanych na całym świecie marek m.in. z branży telekomunikacyjnej, przemysłowej, wydobywczej oraz elektroniki użytkowej. Klientami Flex w Tczewie są zarówno światowe korporacje, jak i firmy średnie oraz dopiero rozpoczynające działalność.

 

Ogłoszenia

Dodane 26-11-2020
FLEX - bezpośredni producent maseczek - oferta dla członków PP
Firma Flex, na co dzień zapewniająca swoim klientom innowacje technologiczne oraz rozwiązania związane z łańcuchem dostaw i produkcją urządzeń elektronicznych, w związku z zagrożeniem epidemiczny uruchomiła w swojej fabryce w Tczewie własną linię produkcyjną jednorazowych masek ochronnych. Do tej pory Flex zaopatrywał w maseczki swoich pracowników, ich rodziny, szpitale oraz szkoły. Jednak z uwagi na coraz większe rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2, wywołującego ...