Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

Interaktywna Akademia Przywództwa w WSTiH

Interaktywna Akademia Przywództwa jest szkoleniem pozwalającym spojrzeć na własne przywództwo w organizacji z poszerzonej perspektywy, zdefiniować przestrzenie rozwoju, zyskać nowe narzędzia zarządzania zespołem oraz techniki motywacji własnej i swoich pracowników.

21.04.2023 roku w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

Idealne dla początkujących menedżerów, ale także dla tych doświadczonych chcących zyskać nowe i świeże spojrzenie na swoją pracę.

1. Dzięki interaktywnym narzędziom szkoleniowym sprawdzisz swój własny styl przywództwa

2. Poprzez doświadczenie zdobędziesz wiedzę o psychologicznych aspektach motywacji i kierowaniu zespołem

3. Dzięki warsztatom zyskasz konkretne narzędzia do komunikowania się, delegowania zadań, przekazywania informacji zwrotnych

4. Nauczysz się skuteczniej zarządzać zespołem i sobą

Filozofia naszego szkolenia to Adventure Based Learning – „uczenie się poprzez przygodę”. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiedza przekazana na nudnym wykładzie ma niewielką użyteczność. Dlatego w naszym szkoleniu to nieustanna gra i interakcja. Odgrywamy scenariusze (role-playing game), sprawdzamy użyteczność poznanych narzędzi w warsztatach, a przede wszystkim wykorzystujemy w tym celu unikalną prototypową Konsolę Szkoleniową.

Konsola Szkoleniowa pozwala odgrywać najróżniejsze interaktywne scenariusze w immersyjnym środowisku stworzonym z projection mappingu na czterech ścianach, skanerów laserowych zamieniających ściany w dotykowe ekrany, kamer głębi Microsoft Kinect Azure rozpo-znających przestrzeń oraz zegarków smart zapewniających graczom komunikację.

Koszt szkolenia to 890 zł od osoby.

 

Zdjęcia