Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń

Quadrille Conference & SPA oferta świąteczna i sylwestrowa

 
Pobierz obrazki

A gdybyś tak mógł spędzićŚwięta i Sylwestra w sposób,o jakim zawsze marzyłeś ?

Bez pośpiechu, zabiegania, zmęczenia, zdając się na profesjonalną obsługę dbającą o Twój komfort i dobre samopoczucie ? A gdyby tak świąteczny program zależał wyłącznie od Ciebie, a mógłbyś wybierać z szerokiej oferty medycznej Spa, ambitnego repertuaru muzycznego, wyśmienitych propozycji kulinarnych oraz wyszukanych trunków ?A gdyby tak wszystko to miało miejsce w malowniczej parkowo-pałacowej scenerii inowoczesnych acz bajkowych wnętrzach z historią w tle ? W tym magicznym świąteczno-sylwestrowym czasie, spraw sobie i swoim bliskim przyjemność i odwiedź Pałac Quadrille – unikatowe miejsca na mapie Trójmiasta.

 

Dla naszych Gości przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety pobytowei vouchery prezentowe:

Święta w Krainie Czarów

Podaruj sobie i swoim bliskim odrobinę wytchnienia w czasie Świąt.
 
Pobierz obrazkiPobierz obrazki

Przywitaj Nowy Rok w iście królewski sposób; w pałacowych wnętrzach, przy menu degustacyjnym, wyszukanych trunkach oraz występie jednego z najwybitniejszych polskich jazzmanów, laureata nagrody Grammy – Włodka Pawlika

Sylwester z Włodkiem Pawlikiem Zobacz szczegóły
 
Vouchery prezentowe
Przed nami cudowny, świąteczno-sylwestrowy czas, magiczny okres w roku, na który wszyscy tak czekamy. Spraw sobie i swoim bliskim przyjemnośći zamów jedną z naszych wyjątkowych propozycji prezentowych.
Pobierz obrazki
 

Oferta Świąteczna Quadrille 2016

e-mail: marketing@quadrille.pltelefon: 609 853-209 web: www.quadrille.pl web: www.bialy-krolik.pl Quadrille Conference & SPA / Restauracja Biały Królik Ul. Folwarczna 2 81-547 Gdynia NIP: 5862282192 KRS: 0000457351 REGON: 221859547 Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.