fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Zmiany w Zarządzie Flex w Tczewie

 

Szanowni Państwo,

W marcu br. Marek Huzarewicz objął stanowisko Dyrektora Generalnego w firmie Flextronics International Poland Sp. z o.o. Marek Huzarewicz dołączył do tczewskiego oddziału Flex z Philips Lightining Poland, gdzie również pełnił funkcję Dyrektora Generalnego.

Pan Huzarewicz dołącza do tczewskiego oddziału Flex z Philips Lightining Poland, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Generalnego.

W ciągu 25-letniej kariery zawodowej, obejmującej inżyniering, administrację, zarządzanie zasobami ludzkimi, rozwój biznesu oraz zarządzanie dużymi i złożonymi procesami produkcyjnymi, pan Huzarewicz zdobył bogate doświadczenie, które teraz wniesie do zespołu zarządzającego fabryką Flex w Tczewie.

Szerokie doświadczenie Marka w prowadzeniu skutecznych działań na dużą skalę, będzie siłą napędową innowacji, stabilności i wzrostu w naszym oddziale w Tczewie. – mówi Gilad Damari, Vice President Operation, Flex EMEA.

Marek Huzarewicz posiada tytuł magistra inżyniera zdobyty na Wydziale Elektroniki  Politechniki Poznańskiej, jest również absolwentem studiów podyplomowych „Biznes Międzynarodowy” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Należy do członków rady w Krajowej Izbie Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji oraz Rady Głównej Konfederacji LEWIATAN.

W wolnym czasie Marek Huzarewicz lubi żeglować, posiada patent jachtowego i motorowodnego sternika morskiego.

 


O Flex:

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.

O Flex Tczew:

Flex Tczew od 2000 roku projektuje i tworzy produkty ułatwiające życie, realizując wizję zintegrowanego i bardziej inteligentnego świata.

Oferuje swoim klientom innowacyjne i elastyczne rozwiązania oraz wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny począwszy od projektowania i opracowania procesów produkcyjnych, skończywszy na magazynowaniu i logistyce.

Znajdujący się w województwie pomorskim park przemysłowy stanowią cztery hale o łącznej powierzchni 70 000 m2. W trzech z nich prowadzone są m.in. montaż płytek elektronicznych, wybranych modułów oraz całych urządzeń elektronicznych, a także obróbka plastyczna blach i montaż złożonych produktów, takich jak szafy bazowe do telefonii komórkowej, drukarki 3D czy maszyny samoobsługowe. Czwarty obiekt pełni funkcję nowoczesnego centrum logistycznego.

Realizując zlecenia dla czołowych przedstawicieli z branży telekomunikacyjnej, wydobywczej, elektroniki użytkowej i przemysłowej, jak również wielu innych gałęzi przemysłu, Flex codziennie udowadnia, że oferowane innowacyjne rozwiązania, zaplecze techniczne i wiedza specjalistyczna są gwarantem najwyższej jakości.