fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

[Gala Evening PP 2019] Możliwość promocji firmy

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw zapytaniom płynącym od Członków naszej organizacji serdecznie zapraszam i zachęcam Państwa do prezentacji i promocji  firm zrzeszonych w naszej organizacji podczas Gali Evening Pracodawców Pomorza i objęcia tytułu Partnera Gali.

Gala Evening, jest wyjątkowym wydarzeniem w kalendarzu biznesowym Trójmiasta, podczas którego zostaną wręczone statuetki „Pomorski Pracodawca Roku”. Naszym celem jest wyłanianie i promowanie liderów pośród pomorskich przedsiębiorców, którzy osiągając dobre wyniki gospodarcze przestrzegali zasad etyki i społecznej odpowiedzialności.

Jak co roku pragniemy wyróżnić specjalną nagrodą gospodarczą „Złoty Oxer” właściciela firmy, która powstała po 1989 roku i osiągnęła sukces rynkowy stając się wizytówką i dumą naszego regionu i kraju.

Ponadto naukowiec, który swoim działaniem udowodnił, że jest możliwa efektywna współpraca nauki i gospodarki otrzyma nagrodę Primum Cooperatio im. Prof. Bolesława Mazurkiewicza.

Podczas Gali Evening, gościć będziemy ponad 700 przedstawicieli firm i instytucji otoczenia biznesu, parlamentarzystów, przedstawicieli władz państwowych, samorządowych oraz ze świata nauki, kultury i mediów.

Najbliższą Galę organizujemy w dniu 1 marca 2019r.
w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO.

Budżet Gali Evening tworzony jest po części ze sprzedaży biletów, a także z udziału firm prezentujących się podczas Gali. Mimo, iż bazujemy na grupie firm wspierających nas w organizacji Gali, to jednak docierają do nas zapytania od naszych członków dotyczących zasad i możliwości prezentacji firm na dużych spotkaniach organizowanych przez „Pracodawców Pomorza”. Dlatego też uwzględniając głosy naszego środowiska poniżej pozwolę sobie zachęcić Państwa do współpracy przy organizacji najbliższej Gali Evening.
W załączniku przedstawiamy opis wydarzenia wraz z możliwościami prezentacyjnymi będąc przy tym otwartym na rozmowy, co do poziomu Państwa zaangażowania i pomocy przy organizacji naszej wspólnej Gali.


Oferta partnerska


Zachęcam gorąco do przeanalizowania oferty i o kontakt w przypadku zainteresowania powyższym.

Z wyrazami szacunku,
Tomasz Limon
Dyrektor Zarządzający
t.limon@pracodawcypomorza.pl
tel. 664 994 001