fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Zbuduj strategię rozwoju swojej firmy !

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o uruchomionym przez Pracodawców Pomorza oraz firmę doradczo-consultingową Trigonum programie rozwojowym skierowanym do pomorskich przedsiębiorców.

Głównym założeniem realizowanego projektu jest opracowanie indywidualnych planów rozwojowych dla mikro, małych i średnich firm zlokalizowanych na terenie województwa pomorskiego.

Nasi doradcy to zaangażowani w projekty związane z rozwojem innowacji oraz społecznej odpowiedzialności biznesu menedżerowie, konsultanci i trenerzy. Eksperci w obszarach zarządzania strategicznego, finansów, sprzedaży i rozwoju pracowników (HR) a także specjaliści w obszarach doradztwa podatkowego, zarządzania projektami, wdrażania innowacji czy komercjalizacji wiedzy.

Sam projekt oferuje wsparcie doradcy, który we współpracy z kadrą kierowniczą przedsiębiorstwa, przeprowadzi analizę potrzeb rozwojowych firmy, pomoże określić kierunki rozwoju i  cele strategiczne firmy, a także czynniki sukcesu i drogę do realizacji założonych celów.

W efekcie współpracy z doradcą, każda z firm, uczestnicząca w projekcie otrzyma dokument – Plan Rozwojowy, który stanowić  będzie drogowskaz, wskazujący ścieżkę do realizacji założonych celów strategicznych. Po przekazaniu Planu Rozwojowego, nasz doradca będzie służył wsparciem przy jego wdrożeniu i  realizacji.

 

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

@

T

oraz na http://strategiczniedoskonali.pl/