fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

„Pracodawcy Pomorza” uczestniczyli w zawodach golfowych w Sierra Golf Club

Zawody odbyły się w dniu 03.09.2011r. na polu golfowym Sierra Golf Club, gdzie rozegrano kolejny turniej golfa o puchar Prezesa Zarządu „Pracodawców Pomorza”.

W turnieju uczestniczyło 21 osób. W kategorii Stableford OPEN rozkład miejsc na podium wyglądał następująco:

1. Miejsce – Maciej Wilski

2. Miejsce – Jacek Trzciński

3. Miejsce – Kim Christiansen

W konkurencji Kobiet zwyciężyła Joanna Borkowska. Puchar Prezesa „Pracodawców Pomorza” zdobył Zbigniew Borkowski – Infracorr, na drugim miejscu uplasował się Zbigniew Stikel – Morska Agencja w Gdyni, trzeci był Zygmunt Śmigielski – Morska Agencja w Gdyni.

Nagrody rzeczowe – zestawy kosmetyków ufundował Prezes Marek Stawski – Profarm Lęborsk. Nagrody dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wręczył Prezes Zbigniew Canowiecki.

Ustalono również, że kolejny turniej rozegrany zostanie w miesiącu wrześniu 2012r. na polach golfowych Sierra Golf Club k/Wejherowa