fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Zbuduj strategię rozwoju swojej firmy!

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie rozwojowym skierowanym do pomorskich przedsiębiorców realizowanym przez „Pracodawców Pomorza” oraz członka naszej organizacji firmę consultingową Trigonum. 

Głównym założeniem realizowanego projektu jest opracowanie indywidualnych planów rozwojowych dla mikro, małych i średnich firm z województwa pomorskiego.

Nasi doradcy to zaangażowani w projekty związane z rozwojem innowacji oraz społecznej odpowiedzialności biznesu menedżerowie, konsultanci i trenerzy. Eksperci w obszarach zarządzania strategicznego, finansów, sprzedaży i rozwoju pracowników (HR) a także specjaliści w obszarach doradztwa podatkowego, zarządzania projektami, wdrażania innowacji czy komercjalizacji wiedzy.

Sam projekt oferuje wsparcie doradcy, który we współpracy z kadrą kierowniczą przedsiębiorstwa, przeprowadzi analizę potrzeb rozwojowych firmy, pomoże określić kierunki rozwoju i  cele strategiczne firmy, a także czynniki sukcesu i drogę do realizacji założonych celów.

W efekcie współpracy z doradcą, każda z firm, uczestnicząca w projekcie otrzyma dokument – Plan Rozwojowy, który stanowić  będzie drogowskaz, wskazujący ścieżkę do realizacji założonych celów strategicznych. Po przekazaniu Planu Rozwojowego, nasz doradca będzie służył wsparciem przy jego wdrożeniu i  realizacji.

 

Zachęcamy do kontaktu celem przedstawienia szczegółów związanych z projektem:

Kontakt merytoryczny dotyczący doradztwa:

Jacek Jędrzejczak – jjedrzejczak@trigonum.pl  tel. 664-171-957

Kontakt w kwestiach formalnych i finansowych:

Joanna Peszkowska – jpeszkowska@trigonum.pl tel. 664 001 427 tel. 58 341-94-93

http://strategiczniedoskonali.pl/


Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 2.2 „Wsparcie na rzecz zarządzania strategicznego przedsiębiorstw oraz budowy przewagi konkurencyjnej na rynku”, typ 1 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.