fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Aplikacja mobilna „PP” (jak korzystać?)

 

 

 

 

Mamy przyjemność oddać w Państwa ręce aplikację mobilną przygotowaną z myślą o łatwym kontakcie ze zróżnicowaną ofertą „Pracodawców Pomorza”.

Aplikacja, dedykowana naszym firmom członkowskim i dostępna na wszystkie urządzenia mobilne działające w systemach Android OS i Apple iOS, oferuje łatwy dostęp do aktualnych informacji z obszaru działalności organizacji, ogłoszeń biznesowych i intuicyjny system zapisów na zbliżające się wydarzenia. 

 


Zapraszamy do zapoznania się z poniższą instrukcją obsługi lub do pobrania jej tutaj.


 

Po kliknięciu poniższych grafik zostaną Państwa przeniesieni do stron z aplikacją.

 

Aplikację można odnaleźć również po wpisaniu hasła „Pracodawcy Pomorza” w wyszukiwarkach powyższych sklepów. Rezultaty wyszukiwania na poniższych obrazkach.

 

GOOGLE PLAY (Android OS)

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.bpsys.pp&hl=pl

 

APPLE STORE (Apple iOS)

https://itunes.apple.com/us/app/pracodawcy-pomorza/id1440730135?mt=8

 


Po zniknięciu ekranu ładowania zobaczą Państwo interfejs aplikacji i kilka kluczowych funkcji. Poniżej widoczna zakładka Wydarzenia, oferująca łatwy podgląd wydarzeń.

Czerwona strzałka na poniższym obrazku wskazuje wyraźnie oznakowane spotkań z możliwością zapisów. Po kliknięciu na wybrane, otworzy się ekran ze szczegółową zawartością – na ten moment jeszcze z zablokowaną możliwością zapisów.


 


Aby otworzyć Panel użytkownika, prosimy dotknąć czerwony znacznik w lewym górnym rogu ekranu. Na poniższym obrazku wskazuje go czerwona strzałka. 


 


Tak wygląda Panel użytkownika


 


Przed dokonaniem rejestracji prosimy o zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez naszą organizację. 


 


Zasady przetwarzania danych osobowych reguluje dokument dostępny za pośrednictwem linku znajdującego się w punkcie 3 poniższego ekranu.


 


Formularz rejestracji użytkownika wymaga podania podstawowych danych osobowych i specjalnego kodu rejestracyjnego: generowanego automatycznie dla każdej z firm

W ślad za dokonaną rejestracją, otrzymają państwo wiadomość @ zawierającą, dla przypomnienia, kod rejestracyjny oraz link do pobrania aplikacji.

Kod może być wykorzystany przed dowolną liczbę osób w Państwa organizacji. Prosimy nie udostępniać kodu osobom spoza Państwa firmy, ponieważ spowoduje to przypisanie ich do Państwa konta, co może być przyczyną pomyłek w przyszłości.


 


Wyświetlenie się imienia użytkownika w panelu sterowania będzie oznacza poprawną rejestrację. Odblokują się funkcje Moje ustawienia i Moje Konto, o których więcej poniżej.

Uwaga: usunięcie aplikacji i jej ponowna instalacja nie spowodują wylogowania użytkownika i konieczności ponownej rejestracji.


 


Moje ustawienia dają możliwość wyboru, w jakim stopniu chcemy otrzymywać powiadomienia push od aplikacji. To ten typ powiadomień w telefonie, którego przykład widać na kolejnym obrazku. 


 


Kliknięcie powiadomienia push spowoduje przeniesienie do aplikacji. 


 


We wspomnianej wcześniej funkcji Moje Konto dostępnej w panelu sterowania, zobaczą Państwo swoje podstawowe dane z formularza rejestracyjnego.


 


Teraz, po dokonanej rejestracji, powróćmy do głównego interfejsu aplikacji. 


 


Jak widać poniżej, w szczegółowej informacji o wydarzeniu, odblokowała się możliwość zapisów na spotkanie. 


 


Po kliknięciu niebieskiego przycisku będzie można określić ilość uczestników i zdecydować, czy wydarzenie ma pojawić się kalendarzu systemowym urządzenia, którym dokonywany jest właśnie zapis na spotkanie.


 


Poniższe okno poinformuje o poprawnym zapisie. 


 


Aby zobaczyć listę wydarzeń, na które są Państwo obecnie zarejestrowani, wystarczy powrócić do opcji Moje wydarzenia w panelu sterowania.


 


W razie rezygnacji z uczestnictwa, wystarczy użyć niebieskiej ikony kosza.  


 

 


Drugim sposobem rezygnacji z uczestnictwa jest niebieski przycisk Wypisz się znajdujący w szczegółach wydarzenia. 


 


Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami biznesowymi widocznymi w zakładce Ogłoszenia. Szczegóły ogłoszenia B2B będą widoczne po kliknięciu na wybrane. 


 


Polecamy również bieżące informacje dotyczące działalności organizacji w zakładce Aktualności


 


Kontakt z biurem, za pośrednictwem niebieskich ikon, umożliwia zakładka Kontakt