fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

21. edycja konkursu o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy

Szanowni Państwo,

14 września 2020 r. ruszyła 21. edycja konkursu o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy, która jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych nagród, przyznawaną wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego i marszałka województwa pomorskiego. Organizatorem konkursu nieprzerwanie od 2000 roku jest Pomorska Rada Przedsiębiorczości. Konkurs odbywa się pod patronatem marszałka województwa pomorskiego.

W ciągu minionych lat finalistami nagrody zostało kilkaset najlepszych pomorskich przedsiębiorstw, 98 z nich zdobyło statuetkę gryfa, a kolejnych 39 otrzymało nagrodę specjalną lub gryfa medialnego.

Finaliści konkursu byli wielokrotnie nominowani do innych prestiżowych nagród gospodarczych, takich jak Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP, czy Nagroda Polskiej Rady Biznesu.

Szczegółowe informacje o konkursie oraz materiały do pobrania (regulamin, formularze) dostępne są na stronie internetowej Nagrody Pomorskiej Gryf Gospodarczy (http://www.gryfgospodarczy.pl)

W tym roku promocja konkursu odbywa się również poprzez social media, Facebook, Instagram, Linkedin:

https://www.facebook.com/gryfgospodarczy

https://www.instagram.com/gryfgospodarczygdansk/

https://www.linkedin.com/company/gryf-gospodarczy/

 

Media i instytucje patronujące konkursowi dodatkowo przyznają jednemu z uczestników konkursu Gryfa Medialnego.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 października 2020 r. w wersji elektronicznej na adres mailowy: PRP@pomorskie.eu  z dopiskiem w tytule „Zgłoszenie uczestnictwa – Gryf Gospodarczy 2020”. Każde przedsiębiorstwo może się zgłosić do maksymalnie dwóch kategorii. W konkursie mogą brać udział także finaliści i laureaci poprzednich edycji, przy czym zwycięzców poprzednich edycji obowiązuje 3-letnia karencja w tej samej kategorii konkursowej.

Partnerem merytorycznym konkursu jest jedna z wiodących na świecie korporacji doradczych PwC, która będzie także przygotowywać rekomendacje dla komisji konkursowej. Organizacja konkursu jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu mBanku SA – głównego sponsora, a także Olivii Business Centre – partnera strategicznego.

Konkurs skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji w naszym regionie, jak i do młodszych firm jako okazja do pochwalenia się osiągnięciami na rzecz rozwoju i wspierania przedsiębiorczości lokalnej i regionalnej!

Zachęcam Państwa gorąco do upowszechnienia informacji o rozpoczętym konkursie wśród zrzeszonych członków i zaprzyjaźnionych organizacji.