fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Wesprzyj nasz konwój humanitarny w region Kijowa! (Wielkanoc 2022)

 

 

Szanowni Państwo!

Pracodawcy Pomorza, Fundacja „OCR Events” ze wsparciem Fundacji „Jesteśmy z Tobą” razem realizują pomoc dla Ukrainy.

Na czas prawosławnych Świąt Wielkanocy planujemy duży konwój humanitarny w region Kijowa! Zachęcamy firmy do przyłączenia się do tej szlachetnej akcji!

 

W wyniku inwazji Rosji na Ukrainę, z początkiem marca 2022 roku, włączyliśmy się w organizację pomocy humanitarnej i realizację transportów w głąb Ukrainy – w rejon Ivano-Frankowska, Łucka, Żytomierza, Buczy, Kijowa. Nasze konwoje nie docierają do przygranicznych magazynów, docierają BEZPOŚREDNIO do potrzebujących, w rejony prowadzonych działań wojennych! Nasze kontakty z rozległą siecią partnerów pozwoliły nam na zgromadzenie i przetransportowanie kilkunastu pełnych busów sprzętu i żywności dla ludności cywilnej oraz dla wojska! Kontakty nawiązane na miejscu, umożliwiają nam pozyskiwanie informacji zwrotnych o bieżących potrzebach. Kolejnym krokiem jest pozyskiwanie zapotrzebowanych towarów i ich transport. Wszelkie nasze działania dokumentujemy i przekazujemy dokumentację donatorom.

 

 

Na zbliżające się w religii prawosławnej święta, planujemy większy konwój humanitarny do miejscowości Bucza, Irpien, Kijów. W tych miejscowościach od tygodni żyją ludzie pozbawieni prądu, wody, gazu, żywności.

 

Potrzebujemy:

– butle gazowe wraz z palnikami

– agregaty prądotwórcze

– żywność z długim terminem przydatności do spożycia

– odzież nowa

– pieluchy dla dorosłych

– środki chemiczne – mydło, proszek do prania

– artykuły medyczne

 

W przypadku możliwości przekazania przez Państwa firmę darów dla naszej akcji, bądź sprzedaży w obniżonych cenach artykułów, prosimy o kontakt z biurem organizacji sekretariat@pracodawcypomorza.pl