fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Gryf Gospodarczy 2022 – zgłoszenia do konkursu

Szanowni Państwo,

Rozpoczął się nabór wniosków w konkursie o nagrodę Gryf Gospodarczy 2022.
Do wyboru 9 kategorii, w których można ubiegać się o to prestiżowe wyróżnienie: lider innowacji, lider eksportu, lider inwestycji, lider odpowiedzialności społecznej, pomorski start-up, lider kształcenia zawodowego, lider zielonej transformacji, gmina przyjazna przedsiębiorcom, dodatkowo media i instytucje patronujące konkursowi wyłonią spośród uczestników laureata Gryfa Medialnego.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a zgłoszenia przyjmowane są do 30 września br.
Szczegółowe informacje wraz z regulaminem dostępne są na stronie gryfgospodarczy.pl  

Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy to jedna z najbardziej cenionych pomorskich nagród, przyznawana od 2000 r. przez Pomorską Radę Przedsiębiorczości i marszałka województwa pomorskiego. Otrzymują ją firmy, których działalność korzystnie wpływa na rozwój gospodarczy w regionie, wydarzenie to promuje przedsiębiorczość Pomorza, wspiera działania innowacyjne i prorozwojowe.

Udział w konkursie nie tylko prestiżowa statuetka, ale przede wszystkim możliwość zaprezentowania swojej działalności, a także okazja do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Finaliści konkursu są też wielokrotnie nominowani do innych renomowanych nagród gospodarczych, takich jak Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP, czy Nagroda Polskiej Rady Biznesu. 

Jak się zgłosić do konkursu?

Udział w konkursie jest bezpłatny, a zgłoszenia przyjmowane są do 30 września br. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem dostępne są na stronie  www.gryfgospodarczy.pl