fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

W Dobrym kierunku. Projekt szkoleniowy dla Gdańszczan.

UE Samorzad

Projekt jest oparty o współpracę:

Instytutu Rozwoju Personalnego Ganesa, Związku Pracodawców Pomorza, Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku oraz Ośrodka Szkolenia Kierowców Poldek.

W terminie 10.2016-03.2018, 140 osób bezrobotnych, które ukończyły 30 rok życia, ma okazję zdobyć nowe kwalifikacje w jednej z  dwóch ścieżek zawodowych. Pierwsza z nich to szkolenia transportowe realizowane przez  Ośrodek Szkolenia Kierowców Poldek. Osoby zainteresowane, mogą zdobyć uprawnienia takie, jak prawo jazdy kat. C/C+E/D/kwalifikacja wstępna przyśpieszona, ADR. Dodatkowo oferowane będą także spotkania networkingowe z pracodawcami branży transportowej, które pomogą zwiększyć szanse zatrudnienia po zakończonych kursach.

Druga ścieżka rozwoju, związana jest z dowolną branżą i szkoleniem dostępnym na otwartym rynku lub zorganizowanym indywidualnie dla Uczestnika/Uczestniczki projektu.

W obu opcjach szkoleniowych, planowane jest też: doradztwo zawodowe,  staże w firmach, zatrudnienie subsydiowane oraz pośrednictwo pracy, w tym w formie networkingu.

Pracodawców zachęcamy do wypełnienia ankiety określającej zapotrzebowanie na pracowników: http://www.ganesa.pl/projekt/ankieta Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z możliwość szkolenia przyszłego pracownika pod potrzeby Państwa firmy.

Informacje o projekcie  na  www.ganesa.pl/projekt oraz pod numerami tel. /58/ 768-58-28, 516 171 992


 

Projekt pt. „Wspieranie zatrudnienia bezrobotnych gdańszczan w branży transportowo-logistycznej oraz u lokalnych przedsiębiorców” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020). Wartość projektu 1 822 157, 40zł w tym wkład środków europejskich 1 548 833,79zł.

Zakładane cele projektu wśród Uczestników i Uczestniczek to: zdobycie kwalifikacji przez min. 6O% , zdobycie doświadczenia zawodowego poprzez staże u 75%, wzrost umiejętności komunikacyjnych, społecznych i zawodowych u 80%, wskaźnik zatrudnienie min. 45% .

UE Samorzad