fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

IV Pomorski Kongres Project Management

W dniu 7 października 2014r. w Centrum Konferencyjnym Olivia Sky Club odbył się IV Pomorski Kongres Project Management.

„Pomorski Kongres Project Management” to cykl spotkań organizowanych przez Pomorską Grupę Regionalną IPMA Polska wraz z PM IN TOUCH, którego ideą jest przybliżenie oraz wymiana doświadczeń związanych z Zarządzaniem Projektami.

Pomorski Kongres to kolejna już odsłona wydarzenia „Oblicza Project Management” skupiająca się na zagadnieniach związanych z Zarządzaniem Projektami w różnych sektorach gospodarki. Tematem przewodnim spotkania były „Wyzwania w projektach a kompetencje zespołu projektowego”. Najlepsi praktycy Project Management opowiedzieli o efektywnym zarządzaniu kompetencjami członków zespołu projektowego, a także pokazali, jak mierzyć się z nieoczekiwanymi sytuacjami kryzysowymi. Szczególną uwagę zwrócono na szybkość dostosowywania się zespołu projektowego do dynamicznie zmieniającego się środowiska projektu, na tle wyzwań stawianych organizacjom działającym w regionie pomorskim.

To regionalne wydarzenie jest idealną okazją na spotkanie wybitnych Ekspertów z dziedziny zarządzania projektami. Charakter konferencji, jakim jest cykl wykładów, dyskusji oraz warsztatów to niepowtarzalna szansa na zdobycie doświadczenia od najlepszych praktyków w kraju. – mówi Grażyna Stefaniszek, Przewodnicząca Pomorskiej Grupy Regionalnej IPMA.

Partnerami wydarzenia byli „Pracodawcy Pomorza”, a w panelu dyskusyjnym pod hasłem „Projekty zmieniające obraz Pomorza” uczestniczył Prezes Zarządu Zbigniew Canowiecki.

CCI20141008