fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy „Pracodawcami Pomorza” a Agencją KONTAKT w zakresie objęcia patronatem przez organizację „Sceny teatralnej KONTAKT”

„Pracodawcy Pomorza” w dniu 19.10.2012 objęli patronatem pierwszą, prywatną, impresaryjną scenę teatralną w województwie pomorskim pod nazwą „Scena teatralna KONTAKT” na mocy porozumienia, podpisanego w siedzibie organizacji przy Al. Zwycięstwa 24.

Inicjatorem powołania sceny jest Agencja Kontakt Grzegorz Furgo.

 

 

Porozumienie o współpracy zostało podpisane przez „Pracodawców Pomorza” w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. W ramach niniejszego porozumienia „Pracodawcy Pomorza” zobowiązują się do wspierania i promowania w szerokim zakresie działalności „Sceny Teatralnej Kontakt”

 

 Siedziba sceny mieścić się będzie w budynku Naczelnej Organizacji Technicznej, przy ul. Rajskiej 6.  „Scena Teatralna Kontakt” proponować będzie  publiczności   wybrane przedstawienia teatralne w wybitnej obsadzie aktorskiej najlepszych polskich scen teatralnych. Współpraca z prestiżowymi polskimi teatrami, takimi jak np. Teatr Wielki Opera Narodowa, Teatr Ateneum, Teatr Polski, Teatr Kwadrat, Teatr Powszechny, Teatr Syrena, Teatr Komedia czy Teatr Studio gwarantuje, że większość najlepszych polskich spektakli może być prezentowana w Gdańsku tuż po premierze np. w Warszawie czy Krakowie.