fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Zachęcamy do udziału w programie rabatowym „Pracodawców Pomorza”

baner_program_rabatowy

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy o możliwości dołączeniu do PROGRAMU RABATOWEGO „PRACODAWCÓW POMORZA”.

Założeniem formuły rabatowej jest promowanie idei korzystania w pierwszej kolejności z  usług i produktów oferowanych przez członków organizacji, a tym samym służyć ma promocji wzajemnej firm oraz wzmacnianiu wizerunku organizacji “Pracodawców Pomorza”.

Prawo do korzystania z upustów cenowych, przysługuje wyłącznie członkom należącym do organizacji „Pracodawcy Pomorza” po okazaniu Karty Członkowskiej i przed dokonaniem transakcji. Karta członkowska oprócz funkcji identyfikującej firmę jako członka organizacji, będzie również umożliwiała skorzystanie z rabatów na usługi i produkty firm należących do “Pracodawców Pomorza”. Karta Członkowska „Pracodawców Pomorza” jest ważna w okresie przynależności członka w organizacji „Pracodawcy Pomorza”. Wzór karty poniżej:

wzór karty

 Wykaz aktualnych Uczestników programu rabatowego dostępny jest na stronie: www.pracodawcypomorza.pl/programrabatowy.

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w tym przedsięwzięciu, licząc przy tym na zaproponowanie atrakcyjnych rabatów dla członków “Pracodawców Pomorza”. Podmioty chcące uczestniczyć w programie zobowiązani są do podpisania załączonego porozumienia, wskazującego zasady udzielania rabatów i ich wysokość.

Porozumienie współpracy partnerskiej

REGULAMIN PROGRAMU RABATOWEGO

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie!