fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Biznes to… relacje i bezpieczeństwo (+ wideo)

pp-keyk-fnrrt

 

Bezpieczeństwo w biznesie i praca na rzecz dobrych relacji w strukturach firmy to wątki, które nadały ton całemu majowemu (18.05) moderowanemu spotkaniu networkingowemu „Biznes to relacje” przy Al. Zwycięstwa 24.

Wydarzenie zamknęło tym samym drugi rok naszych spotkań, w trakcie których przekazywany był prosty, uniwersalny komunikat: networking to umiejętność biznesowa, której można się nauczyć. Networking to wymiana obustronna, odkrywająca zalety wszystkich uczestników takiej komunikacji. Nigdy nie wiadomo kiedy oraz jakiej pomocy będziemy potrzebowali, dlatego bierzmy udział w budowania relacji międzybranżowych, nie ograniczając się tylko i wyłącznie do sobie znanych przestrzeni zawodowych.

W roli gospodarzy i moderatorów „Biznes to relacje” wystąpił klasyczny duet w postaci Justyny Wojtaszczyk, właścicielki agencji marketingowej i PR KeyK Project Marketing&Media oraz Ireneusza Osińskiego, Prezesa Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów, a zarazem Pełnomocnika Zarządu ds. Relacji Biznesowych „Pracodawców Pomorza”.

Prelekcje wiążące spotkanie uzupełniały się wzajemnie, gdyż tak naprawdę dotyczyły fundamentów prowadzenia bezpiecznego biznesu: przemyślanych decyzji inwestycyjnych, zawierania pewnych relacji dwustronnych oraz budowania i utrzymywania dobrej komunikacji między szczeblem zarządzającym i pracownikami.

Lucjan Iżakiewicz, który w swoim wystąpieniu zatytułowanym „Niebezpieczne związki – jak zachowania pracowników wpływają na wynik ekonomiczny biznesu?” opowiadał jak wiedza, doświadczenia i zachowania klientów oraz pracowników mają bezpośredni wpływ na wynik ekonomiczny organizacji. Lucjan Iżakiewcz od 20 lat pracuje z zespołami sprzedażowymi. Zajmuje się projektami skoncentrowanymi na rozwoju biznesu klientów poprzez rozwój potencjału  pracowników w ich organizacjach. Bogate doświadczenie i praktyczną wiedzę zdobywał  we wszystkich kanałach handlu detalicznego, zarówno po stronie producenta i dostawcy oraz po stronie sieci detalicznej m.in. w branżach FMCG, Consumer Electronics.

Całe wystąpienie Lucjana Iżakiewicza można zobaczyć na poniższym wideo:

 

BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU

Paweł Różyński i Waldemar Soroka uchylili rąbka tajemnicy dotyczącej ich pracy detektywistycznej przy dochodzeniach związanych z przestępstwami gospodarczymi, windykacją czy wywiadem gospodarczym. Próbowali odpowiedzieć odpowiedź na pytanie, w jaki sposób przedsiębiorca może samodzielnie zmniejszyć ryzyko nawiązania niekorzystnej współpracy. Paweł Różyński to właściciel agencji detektywistycznej Niezależne Biuro Śledcze. Ponadto udziela się aktywnie na płaszczyźnie samorządowej, reprezentując, jako prezes, stowarzyszenie Miasto Wspólne, podejmujące kwestie zrównoważonego transportu i harmonijnego rozwoju przestrzennego Gdyni. Z kolei Waldemar Soroka jest właścicielem Kancelarii Detektywistycznej Sp. z o.o. Jako detektyw pracował dla takich firm jak Lotos czy Samat. Jest ponadto prezesem Stowarzyszenia Pozytywne Kaszuby, które działa na rzecz promocji regionu. Paweł Różyński i Waldemar Soroka wspólnie tworzą największą w północnej Polsce grupę detektywistyczną, o najszerszym zapleczu osobowym i technicznym.

Tak o swojej intrygującej pracy mówili podczas prezentacji w naszej siedzibie: 

BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU

 

BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU


GALERIA