fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Gala Evening 2020 „PP” – zapraszamy do udziału

 

 

Serdecznie zapraszamy na

Galę Evening Pracodawców Pomorza 

14 lutego 2020 r. o godz. 19:00 

Amber Expo w Gdańsku (ul. Żaglowa 11)

 

 

Doroczna Gala Evening jest największą i wyjątkową imprezą pomorskiego środowiska gospodarczego organizowaną przez „Pracodawców Pomorza” podczas której wręczane są statuetki „Pomorski Pracodawca Roku”. 

Nagradzani przedsiębiorcy to tacy, którzy zdobyli silną pozycję rynkową uzyskując jednocześnie dobre wyniki gospodarcze. W codziennej działalności przestrzegają zasad  etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu zapewniając pracownikom możliwości rozwoju i samorealizacji.

Gala Evening od wielu lat wpisała się w doroczny kalendarz spotkań środowiska gospodarczego z przedstawicielami władz państwowych, samorządowych oraz świata nauki i kultury.  

Podczas Gali zostaną wręczone też nagrody specjalne przyznawane przez  „Pracodawców Pomorza” w tym m.in.:

 

„Złoty Oxer” 

to nagroda przyznawana wyjątkowym przedsiębiorcom, którzy budując od podstaw swoją firmę, kierowali się wizją rozwojową i konsekwencją w realizacji przyjętych celów strategicznych.

 

„Primum Cooperatio im. Prof. Bolesława Mazurkiewicza” 

czyli „Nade Wszystko Współpraca” to nagroda przyznawana dla naukowca, który swoim działaniem udowodnił, że możliwa jest efektywna współpraca środowiska naukowego z gospodarką.

 

„Biznes Wybiera Mediacje”

dla osoby, która może się poszczycić najlepszymi wynikami w realizacji programu Biznes wybiera mediacje.

 

„Negotium Pro Cultura”

czyli „Biznes dla Kultury”, dla przedsiębiorcy, który udowodnił, że można skutecznie promować oraz wspierać kulturę i sztukę.

 

 

„Przedsiębiorca Odpowiedzialny i Wrażliwy Społecznie w 2019 roku”

nagroda przyznawana w ramach projektu Ośrodek „Wsparcia Ekonomii Społecznej Dobra Robota na Subregion Metropolitalny”, dla firm i podmiotów ekonomii społecznej zaangażowanych w działalność społecznie odpowiedzialną.

 

 

Zapraszamy serdecznie do zgłaszania uczestnictwa w Gali Evening 2020

Koszt jednoosobowego zaproszenia wynosi 360 zł (netto)

Zachęcamy do zapraszania do swoich stolików także Państwa kontrahentów, współpracowników oraz przedstawicieli organów i instytucji, z którymi Państwo współpracują.

 

 Zgłoś się już dziś!

Formularz Zgłoszenia Gali Evening 2020

Regulamin Gali Evening 2020

 

KLIKNIJ PONIŻSZĄ GRAFIKĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KONKURSIE I GALI EVENING!